|

FCSD

Share

У 14-му турі юнацької першості «Шахтар» U19 переміг «Дніпро-1»

Тренерський штаб «Шахтаря» U19 порівняно з матчем з «Барселоною» U19 здійснив широку ротацію складу, і місце в старті отримали Барченко, Данковський, Пушкарьов, Ломага та Савін.

Швидкі голи

«Шахтар» U19 увійшов у гру першим номером, діяв у швидкому темпі та створив нагоду, атакуючи лівим флангом, коли навісну передачу Сметани на дальню стійку не встиг замкнути Ющенко. На 11-й хвилині за фол Гаджиєва поблизу кутового арбітр призначив стандарт, який «гірники» реалізували: Ющенко навісив у карний майданчик дніпрян, Лосенко вибіг з-за спини захисників та головою пробив воротаря – 1:0. «Оранжево-чорні» продовжували атакувати, і в наступному епізоді подвоїли перевагу: Ломага пасом у дотик розрізав оборону «Дніпра-1» U19 та вивів Савіна в карний майданчик, який асистував на Сметану – 2:0. Суперник у відповідь намагався атакувати, але реальних гольових нагод не створив. Наприкінці першої половини господарі мали можливість забити гол у роздягальню, але удар Савіна з-під поперечки потягнув воротар. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

Чудова реалізація

Друга половина розпочалась з небезпечного моменту дніпрян: Гребенюк виконав навісну передачу з правого флангу на Гаджиєва, який знайшов вільний простір у захисті «гірників», прийняв м’яч та пробив – вище воріт. У відповідь «гірники» реалізували чудову комбінацію: Ломага з флангу перевів м’яч до Савіна, який скинув на забігання Пушкарьову, той прострілив під удар Ющенку, м’яч відскочив від голкіпера, а на добиванні зіграв Сметана – 3:0. На 57-й хвилині «Дніпро-1» U19 відіграв м’яч: після розіграшу кутового «оранжево-чорні» вибили м’яч від воротарського майданчика, на підбиранні опинився Жданов і з середньої відстані пробив голкіпера – 3:1. У відповідь «Шахтар» U19 використав потрійну заміну: замість Савіна, Ломаги та Ющенка на поле вийшли Демченко, Глущенко і Тоіров. На 63-й «оранжево-чорні» реалізували чергову нагоду: Тоіров з флангу виконав спринт та перевів м’яч до штрафної, Сметана виграв боротьбу й асистував на Цуканова, який розхитав оборонців та поцілив під поперечку – 4:1. Наприкінці поєдинку «Дніпро-1» U19 безрезультатно намагався розхитати та обійти захист «гірників», «Шахтар» U19 своєю чергою здійснював атакувальні випади, але забити більше не вдалося. 4:1 – перемога «Шахтаря» U19.

Наступний поєдинок юнацької першості України підопічні Олексія Бєліка зіграють уже після міжнародної паузи на матчі збірних 23 листопада з «Поліссям» U19.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Дніпро-1» U19 (Дніпро) – 4:1 (2:0)

Голи:

1:0 Лосенко (11), 2:0 Сметана (14), 3:0 Сметана (53), 3:1 Жданов (57), 4:1 Цуканов (63)

«Шахтар» U19: Барченко, Дрозд, Башмарін, Данковський, Пушкарьов (к), Лосенко (Янович, 72), Ющенко (Тоіров, 59), Сметана, Савін (Демченко, 59), Цуканов (Бундаш, 77), Ломага (Глущенко, 59)