Шість голів і три вилучення: "Шахтар" у шаленій "перестрілці" не ...

Шахтар

"Гірники" вдруге в поточному сезоні втратили очки.

"Шахтар" зіграв унічию з "Кривбасом" у матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Феєричний поєдинок у Кривому Розі завершився з рахунком 3:3.

Донеччани забили два швидких голи – на 8-й хвилині рахунок відкрив Олексій Кащук, а на 18-й хвилині Дмитро Криськів подвоїв перевагу "гірників".

На 24-й хвилині криворіжці відквитали один м'яч зусиллями Дмитра Хомченовського.

Ще до перерви команди встигли знову обмінятися голами – спочатку Криськів на 43-й хвилині оформив дубль, але всього за хвилину Олег Кожушко знову скоротив відставання команди Юрія Вернидуба до мінімуму.

У другому таймі "Кривбас" знайшов сили відігратися – на 64-й хвилині результативного удару завдав Данило Бескоровайний.

На 74-й хвилині криворізький клуб залишився в меншості – пряму червону картку заробив Хомченовський. Це вилучення стало не єдиним у цій грі – на 85-й хвилині пряму червону картку отримав хавбек "гірників" Артем Бондаренко, а в компенсований час після другого "гірчичника" достроково залишив поле захисник донеччан Дмитро Чигринський.

"Шахтар" втратив очки вже вдруге в поточному сезоні. Раніше в 2-му турі команда Патріка ван Леувена зіграла внічию з "Вересом" (1:1).

За підсумками 4-го туру "гірники" з 8 очками посідають четверте місце в УПЛ. "Кривбас" з 7 балами розташовується на шостій позиції.

У 5-му турі УПЛ донеччани 27 серпня зустрінуться з "Колосом", а криворіжці днем пізніше зіграють проти "Оболоні".

"Динамо" з голом Ярмоленка у меншості програло "Чорноморцю" в результативному матчі УПЛ (відео)

"Дніпро-1" зазнав сенсаційної поразки від новачка УПЛ (відео)

"Рух" та "Колос" розписали нічию у матчі лідерів УПЛ, "Металіст 1925" здолав "Минай" (відео)