U19. «Порту» – «Шахтар»: дивіться матч онлайн

Шахтар

Share

У заключному матчі Юнацької ліги УЄФА «гірники» на виїзді зустрінуться з «Порту»

13 грудня, Віла-Нова-де-Гая, «Жорже Сампаю», 16:30
Пряма трансляція – у застосунку FC Shakhtar та на офіційному сайті клубу

Перед матчем

До гри з «Порту» U19 «оранжево-чорні» підходять на 3-му місці (6 очок, 2 перемоги). Попри перемогу в минулому турі над «Антверпеном» U19 (3:1), «гірники» втратили шанси на вихід у плей-оф, а результат матчу не вплине на турнірне становище, тож «Шахтар» U19 гарантовано фінішує третім. У внутрішньому чемпіонаті команда Олексія Бєліка завершила першу частину сезону результативною перемогою над «Вересом» U19 (3:2).

Суперник

«Порту» U19 є лідером групи H Юнацької ліги УЄФА (12 балів, 4 перемоги та 1 поразка, різниця м’ячів: 15–5). Перемогою над «Барселоною» U19 (4:0) у попередньому турі португальці забезпечили собі достроковий вихід у плей-оф. В юнацькому чемпіонаті «дракони» демонструють чудові результати й від жовтня не програють (1-ше місце, 13 перемог, різниця м’ячів: 46–13).

Історія протистоянь

У 3 минулих зустрічах двічі фіксували нічию, ще раз сильнішим виявився «Порту» U19 (різниця м’ячів: 3–6).

Попередня зустріч

19 вересня «Шахтар» U19 приймав «Порту» U19 на стадіоні «Едмунд-Пламбек». Зі старту точилася боротьба за ініціативу. На 7-й хвилині «дракони» виконали стандарт, який завершився ударом Олівейри та сейвом Кравця, але вже наступна комбінація суперника виявилася результативною: після сольних дій відзначився Родріго Мора. Нагоду зрівняти рахунок мав Пушкарьов, проте удар головою в падінні цілі не досяг. Згодом близьким до взяття воріт був Лосенко – м’яч пролетів поряд зі стійкою. У другій половині тайму спочатку Мора оформив дубль, зігравши на випередження, а потім пенальті за фол під час розіграшу кутового реалізував Мейрелеш. Другий тайм розпочався з обміну гольовими моментами, та якщо удар Ющенка цілі не досяг, то суперник помилку в захисті не пробачив. Після кутового Кравець зіграв на виході, вибивши м’яч на Джало, і той скористався моментом. Під завісу поєдинку Пушкарьов влучним ударом із-за меж штрафного завершив позиційну атаку. 1:4 – арбітр зафіксував перемогу «Порту» U19.