Баварія в гостях обіграла Вольфсбург і не відстала від Баєра у ...

Баварія здобула виїзну перемогу над Вольфсбургом у поєдинку 16-го туру німецької Бундесліги – 2:1.

Чемпіон, в принципі, контролював гру, і зміг втілити свою перевагу у два голи в останній чверті першого тайму. Двома асистами відзначився Томас Мюллер: спочатку його навіс замкнув Джамал Мусіала, а потім гарним ударом відзначився Харрі Кейн. Для англійця цей гол став уже 21-м у нинішньому чемпіонаті.

Однак на перерву фаворит пішов за мінімальної переваги. Вольфсбург забив з нічого – Максиміліан Арнольд приклався здалеку, а Мануель Нойєр цей м’яч “позіхнув”.

Весь другий тайм команда Томаса Тухеля провела на м’ячі, прогавила низку гарних моментів, але і Вовки час від часу ходили в атаку, створюючи загрозу перемозі фаворита. Втім, серйозних аргументів біля воріт Нойєра господарі так і не знайшли.

Здобувши трудові три очки, Баварія знову наблизилася до Байєра на відстань чотирьох пунктів при грі в запасі. Вольфсбург опустився на десяте місце.

Наступний тур Бундесліги відбудеться вже у січні.