Рома на своєму полі програла Сассуоло у видовищному матчі з ...

У матчі 26-го туру чемпіонату Італії Рома на своєму стадіоні програла Сассуоло з рахунком 3:4.

Вже у першому таймі гості оформили комфортну перевагу. Спочатку дубль оформив Арман Лор’янте, а наприкінці першого тайму пенальті реалізував Доменіко Берарді. Римляни відповіли лише точним ударом Ніколи Залевські, але перед перервою залишилися у меншості після вилучення Мараша Кумбулла.

У другому таймі команди спочатку обмінялися голами: у складі Роми забив Пауло Дібала, а Сассуоло – Андреа Пінамонті. У компенсований час римляни скоротили відставання до мінімуму завдяки голу Джорджиньо Вейналдума, але на більше їх не вистачило.

Після цього матчу Рома опустилася на п’яте місце у турнірній таблиці Серії А. Сассуоло набрав 33 очки і тепер посідає 12-у позицію.

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Рома – Сассуоло – 3:4 (1:3)

Голи: Залевські, 26, Дібала, 51, Вейналдум, 90+5 – Лор’янте, 13, 18, Берарді, 45+4, з пенальті, Пінамонті, 75

Вилучення: Кумбулла, 45+3

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345