"Шахтар" розгромив "Чорноморець" і підійшов до Класичного з 4 ...

Шахтар – Чорноморець

"Гірники" розібралися з "моряками" у другому поєдинку поспіль, наблизившись до чемпіонства.

"Шахтар" здобув розгромну перемогу над "Чорноморцем" у матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Лівий берег" у Києві закінчився з рахунком 3:0.

Підопічні Маріно Пушича вийшли вперед на 19-й хвилині зусиллями Георгія Судакова, а через чотири хвилини перевагу "гірників" подвоїв Данило Сікан.

Після перерви донеччани довели справу до розгрому – на 56-й хвилині пенальті реалізував бразилець Кевін.

Огляд матчу "Шахтар" – "Чорноморець"

Зазначимо, що "Шахтар" розбив "Чорноморець" у другому матчі поспіль. 1 травня "помаранчево-чорні" розгромили одеський клуб (4:1) у перенесеному поєдинку 12-го туру УПЛ.

Таким чином, "гірники" (67 очок) зміцнили своє лідерство в чемпіонаті України і за три тури до кінця сезону випереджають "Динамо", яке йде на другій позиції, на чотири бали.

У наступному турі УПЛ відбудеться українське Класичне – у суботу, 11 травня, "Шахтар" протистоятиме "Динамо". В разі перемоги донецький клуб достроково завоює чемпіонство.

"Чорноморець" (29 пунктів) посідає десяту сходинку УПЛ. В неділю, 12 травня, команда Романа Григорчука прийме "Металіст 1925".

"Динамо" за тайм знищило "Колос" і продовжило чемпіонську боротьбу з "Шахтарем" в УПЛ (відео)

"Полісся" у більшості не втримало перемогу над "Зорею" та залишилось поза зоною єврокубків (відео)

"Металіст 1925" подужав "Ворсклу" в гольовій перестрілці та залишив зону прямого вильоту з УПЛ (відео)