Ліга Європи: "Рома" в меншості здолала "Мілан" і вийшла до ...

Рома – мілан

Визначилася перша пара півфіналістів другого за престижністю євротурніру.

В рамках матчів-відповідей 1/4 фіналу Ліги Європи "Рома" на своєму полі обіграла "Мілан" (2:1), а "Баєр" на виїзді зіграв унічию з "Вест Гемом" (1:1).

Римляни вийшли вперед на 12-й хвилині – відзначився Джанлука Манчіні. На 22-й хвилині перевагу "вовків" подвоїв Пауло Дібала.

На 31-й хвилині команда Даніеле Де Россі залишилася в меншості – пряму червону картку заробив турецький захисник Зекі Челік.

"Россонері" скористалися чисельною перевагою лише наприкінці зустрічі, коли на 85-й хвилині забив Маттео Габбія.

У першому матчі "Рома" на виїзді перемогла "Мілан" з рахунком 1:0, відтак за сумою двох поєдинків римляни виявилися сильнішими (3:1) та пройшли до півфіналу.

Огляд матчу "Рома" – "Мілан"

Суперник "Роми" у півфіналі визначався у протистоянні "Баєр" – "Вест Гем". У першому поєдинку "фармацевти" вдома обіграли "молотобійців" з рахунком 2:0.

У матчі-відповіді Майкл Антоніо уже на 13-й хвилині дозволив лондонцям відкрити рахунок. Проте команда Хабі Алонсо наприкінці зустрічі відігралася – на 89-й хвилині забив Джеремі Фрімпонг. Тож 3:1 у двоматчевій дуелі – "Баєр" зіграє з "Ромою" за путівку до фіналу Ліги Європи.

В іншій парі 1/2 фіналу позмагаються "Аталанта" та переможець пари "Бенфіка" – "Марсель".

Огляд матчу "Вест Гем" – "Баєр"

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

"Шахтар" у більшості видряпав перемогу над "Зорею" та зміцнив своє лідерство в УПЛ (відео)

"Провів фантастичну гру": Анчелотті похвалив Луніна після тріумфу над "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів