«Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков, Імереков, Фарина, Капінус, Юсов, Дмитренко (Гармаш, 46), Габелок, Юрченко, Сидоров, Борячук (Фрімпонг, 72)

Запас: Проценко, Сидоренко, Обінайя, Безуглий, Вачіберадзе, Смітюх, Панченко

«Дніпро-1»: Волинець, Є.Пасіч (Мельниченко, 75), Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко, Очеретько (Танчик, 81), Рубчинський, Лєднєв, Гуцуляк, Гаджиєв (Горбунов, 39)

Запас: Юрчук, Кінарейкін, Авраменко, Шолупець

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 3
ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Після навісу з кутового Імереков пробив головою і м'яч влучив у поперечину. Від каркасу воріт футбольний снаряд відскочив до того ж Імерекова, який злету пробив влучно!

90’

Юсов увірвався у правий кут штрафного, але Сарапій у підкаті не дав пробити!

90’

Компенсовано 4 хвилини.

89’

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 4

Після навісу зі штрафного з правого флангу Юсов головою пробив набагато вище воріт.

86’

Після навісу зі штрафного Імереков пробив невдало.

81’

У Дніпра-1 замість Очеретька на поле вийшов Танчик.

80’

Очеретьку надають медичну допомогу.

76’

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 5

Фрімпонг порушив правила у штрафному Дніпра-1.

75’

У Дніпра-1 замість Пасіча на поле вийшов Мельниченко.

72’

У Металіста 1925 замість Борячука на поле вийшов Фрімпонг.

70’

Рубчинський пробив з-за меж штрафного, і Мозіль у падінні перевів м'яч на кутовий!

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 6

СК Дніпро-1

68’

Мозіль вибіг за межі штрафного і вибив м'яч, випередивши Очеретька.

64’

Очеретько з-за меж штрафного пробив невлучно.

63’

Сарапій перехопив м'яч після прострілу Капінуса.

60’

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 7

Гра йде у центрі поля.

55’

СУПЕРШАНС!

Після навісу зі штрафного Гармаш головою розстрілював ворота - Волинець встиг виставити руки, від яких м'яч відскочив у поперечину!

54’

Сарапій збив Сидорова біля кута штрафного Дніпра-1.

50’

МОМЕНТ!

Після стінки з Горбуновим Бабенко з кута штрафного не пробив Мозіля!

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 8

49’

Борячук зі штрафного метрів з 30-ти пробив набагато вище воріт.

СК Дніпро-1

46’

У Металіста 1925 замість Дмитренка на поле вийшов Гармаш.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 9

Арбітриня компенсувала 1 хвилину.

44’

Горбунов праворуч увірвався до штрафного суперників, але Фарина не дав йому пробити.

39’

У Дніпра-1 замість Гаджиєва на поле вийшов Горбунов.

37’

Игра идет в центре поля.

33’

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 10

Після навісу з кутового Імереков головою пробив набагато вище воріт.

30’

Сарапій засильно віддав передачу на хід Лєднєву лівим напівфлангом.

26’

Рубчинський з лівого кута штрафного пробив несильно у руки Мозілю.

22’

МОМЕНТ!

Юрченко зробив м'яке закидання до штрафного на хід Юсову, який злету пробив невдало!

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 11

19’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:1!!!

Після передачі на хід від Сарапія до лівого кута штрафного Гуцуляк на замасі обіграв Імерекова і влучно пробив повз голкіпера!

17’

МОМЕНТ!

Після навісу з лівого флангу Очеретько ударом головою не влучив у ворота!

16’

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 12
Небезпечно!

Очеретько від правого кута штрафного обвідним пробив у дальній, і Мозіль у падінні пробив м'яч на кутовий!

15’

Борячук з центра поля вирішив упіймати голкіпера, але пробив невдало.

11’

Сарапій з дальньої відстані не влучив у площину воріт.

7’

Номінальні гості володіють територіальною перевагою, але поки не загострюють ситуацію.

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 13

СК Дніпро-1

3’

Дніпряни контролюють м'яч.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У понеділок, 15 квітня, відбудеться поєдинок 24 туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться «Металіст 1925» та «Дніпро-1». Матч пройде у Київській області на стадіоні «Лівий берег», гра розпочнеться о 18:00 за київським часом.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Харківський клуб знаходиться на передостанньому місці в турнірній таблиці, маючи у своєму пасиві десятиматчеву безвиграшну серію (8 поразок та 2 нічиї). Попередня перемога «Металіста 1925» відбулася на початку листопада минулого року. «Дніпро-1» займає четверту позицію. У минулому турі дніпряни зіграли внічию із «Зорею» (2:2). У першому колі «Дніпро-1» обіграв «Металіст 1925» з рахунком 1:0. Єдиний гол у другому таймі забив Богдан Леднєв.

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 14

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» - «Дніпро-1».

Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 15 квітня 2024, 12:12

Металіст 1925 – Дніпро-1 - Figure 15

У сезоні 1993/1994 Олег Саленко забив за «Логроньєс» 16 м'ячів у чемпіонаті Іспанії

Футбол | 15 квітня 2024, 19:02