Чергова втрата очок: "Дніпро-1" на останніх секундах позбувся ...

Металіст 1925 – Дніпро-1

Максим Імереков у компенсований час врятував харківський клуб від поразки.

"Дніпро-1" та "Металіст 1925" зіграли внічию у заключному матчі 24-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Лівий берег" у Києві завершився з рахунком 1:1.

Першими в цій грі забили підопічні Юрія Максимова. На 19-й хвилині Олексій Гуцуляк завдав точного удару, скориставшись передачею на хід від Едуарда Сарапія.

Однак наприкінці зустрічі команда Віктора Скрипника зуміла зрівняти рахунок. На 90+4-й хвилині Максим Імереков після навісу з кутового пробив головою і влучив у поперечину, а потім сам же вдало зіграв на добиванні.

Огляд матчу "Металіст 1925" – "Дніпро-1"

Буде додано незабаром.

Зазначимо, що дніпряни не зуміли перемогти вчетверте за останні п'ять матчів чемпіонату України – підопічні Максимова здобули лише одну перемогу, один раз програли та тричі зіграли внічию.

Після цього матчу "Дніпро-1" (44 очки) посідає четверте місце в УПЛ. "Металіст 1925" (18 балів) йде в зоні вильоту, на передостанній 15-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України дніпряни 21 квітня на виїзді зустрінуться з "Вересом", а харків'яни днем пізніше зіграють проти "Оболоні".

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

ЛНЗ здолав "Верес" і перервав тривалу безвиграшну серію в УПЛ (відео)

"Шахтар" у меншості втримав перемогу над "Ворсклою" та відірвався на вершині УПЛ (відео)

"Динамо" в меншості обіграло "Олександрію" в матчі з двома повітряними тривогами (відео)