"Манчестер Сіті" розбив аутсайдера та повернувся на друге ...

Манчестер сіті – бернлі

Команда Хосепа Гвардіоли не залишила шансів "Бернлі".

"Манчестер Сіті" вдома переміг "Бернлі" в матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні "Етіхад" у Манчестері завершився з рахунком 3:1.

У першому таймі "городяни" двічі вразили ворота суперника – дубль оформив Хуліан Альварес, відзначившись на 16-й і 22-й хвилинах. Асистували аргентинському форварду Матеус Нуньєс і Кевін Де Брейне.

На самому старті другого тайму рахунок став розгромним – Родрі після передачі Філа Фодена відправив третій м'яч до сітки воріт гостей.

Команда Венсана Компані змогла відповісти лише голом престижу наприкінці зустрічі – на 90+3-й хвилині підсумок поєдинку підбив Амін Аль-Дахіль.

Зазначимо, що на 71-й хвилині вперше після травми на поле вийшов Ерлінг Голанд – норвезький нападник "городян" замінив Де Брейне.

Огляд матчу "Манчестер Сіті" – "Бернлі"

Перемога дозволила "Манчестер Сіті" (46 очок) повернутися на другу позицію в АПЛ, обійшовши "Арсенал" українця Олександра Зінченка. "Бернлі" (12 балів) йде в зоні вильоту на передостанньому, 19-му місці.

У наступному турі "Манчестер Сіті" 5 лютого на виїзді зіграє проти "Брентфорда" українця Єгора Ярмолюка, а "Бернлі" 3 лютого прийматиме "Фулгем".

Зінченко вступив у перепалку з одноклубником після матчу АПЛ – тренер "Арсенала" відреагував (відео)

"Евертон" з Миколенком втратив очки у 22-му турі АПЛ і опустився до зони вильоту (відео)

Зінченко зробив асист з аута: "Арсенал" здобув перемогу та вийшов на друге місце в АПЛ (відео)