АПЛ. Евертон – Брентфорд 1:0. Четверта суха перемога ірисок в ...

Евертон – Брентфорд

Англійська Прем’єр-ліга, 35-й тур

“Гудісон Парк” (Ліверпуль)

Головний арбітр: Даррен Інгленд

Якщо брати до уваги результати лише в останніх п’яти матчах, “Евертон” входить до трійки найкращих команд АПЛ на ряду з “Манчестер Сіті” та “Арсеналом”. Підопічні Дайча перемогли чотири рази, не пропустивши в жодному з цих поєдинків. Була лише одна невдача – розгром від “Челсі” 0:6. Але тут спрацювало неписане бажання: краще програти один раз 0:6, ніж шість разів по 0:1.

Сьогодні “ірискам” протистояв сусід по турнірній таблиці, котрий до матчу був на одну сходинку вище. Щоправда, вже у першому таймі “Евертон” заволодів пристойною ініціативою за моментами в атаці. Не зважаючи на це, жодна з команд так і не пробила у площину воріт суперників до перерви.

Але відразу ж на старті другого тайму почалися веселощі. На 51-й хвилині момент нарешті з’явився у капітана “Брентфорда” Тоні – врятував Пікфорд. Ще через три хвилини Макніл пробив з передачі Гартнера – поцілив у поперечку.

На 60-й хвилині “Евертон” відкрив рахунок у зустрічі. Подача з кутового у “ірисок” спершу не вийшла – гості відбилися. Атака другим темпом теж не була гострою, однак “бджоли” не змогли належним чином винести м’яч. Першим на підбиранні був Гує, котрий прошив усіх ударом у лівий кут воріт.

We have our first goal of the match, and it's scored by Idrissa Gueye! ????

The ball falls into the centre of the box, and the @Everton midfielder is on hand to fire home!#EVEBRE pic.twitter.com/6fZMGN2zUA

— Premier League (@premierleague) April 27, 2024

У компенсований до другого тайму час “Евертон” ще одного разу влучив у поперечку – цього разу бив Гартнер. Реального шансу у “Брентфорда” відігратися не було. У тому числі і не допоміг Ярмолюк, котрий зіграв 15 (з урахуванням додаткового часу) хвилин після виходу на заміну. Віталій Миколенко не потрапив до заявки на цей матч через травму.

“Евертон” обігнав “Брентфорд” у турнірній таблиці. Якщо говорити суто цифрами, то “іриски” гарантували собі участь в АПЛ у наступному сезоні. За три тури до фінішу відрив від зони вильоту складає 11 очок. Однак хто зна, можливо у команди знову знімуть залікові пункти за порушення правил ФФП.

“Евертон” – “Брентфорд” 1:0

Гол: Гує 60

Евертон: Пікфорд – Годфрі, Тарковскі, Брентвейт, Янг – Гаррісон, Гує (Онана 78), Гарнер, Макніл – Дукуре, Шерміті (Кін 90+5)

Брентфорд: Флеккен – Аєр (Рерслев Расмуссен 84), Коллінз, Піннок, Регілон (Шаде 77) – Єнсен, Норгорд (Ярмолюк 78), Янельт (Дамсгорд 67) – Мбемо, Тоні, Вісса (Льюїс-Поттер 68)

Попередження: Тарковскі 74 – Регілон 43, Мбемо 90+1