Полісся – Зоря – 1:1. Текстова трансляція матчу

13 днів тому

Полісся – Зоря - Figure 1
Фото Спорт.ua

05.05.2024 13:00 – FT 1 : 1

Полісся – Зоря – 1:1. Текстова трансляція матчу Стенограма поєдинку 27 туру Української Прем'єр-ліги
УПЛ

Українська Прем'єр-ліга. 27 тур.

Полісся – Зоря - Figure 2

«Полісся» – «Зоря» – 1:1

Гол: Назаренко (23) – Герреро (60)

Попередження: Петряк (16), Таллес (71), Кравченко (83) – Яцик (11), Жан Клод (81)

Вилучення: Яцик (36, друга жовта картка)

«Полісся»: Кудрик, Чоботенко, Шабанов, Михайличенко (Раско, 88), Смоляков, Кушніренко, Таллес (Грицук, 79), Мустафаєв (Ндукве, 79), Назаренко, Петряк (Кравченко, 61), Фортюне (Луіфер, 79)

Запас: Бойко, Кравець, Крамар, Чечер, Поспєлов

«Зоря»: Сапутін, Батагов, Джордан, Вантух, Бутко, Дришлюк, Мишньов (Хахльов, 81), Жуніор Рейс (Жан Клод, 65), Яцик, Антюх (Мічін, 93), Герреро (Ндур, 93)

Запас: Турбаєвський, Набит, Задорожний, Головкін, Слесар, Бугай, Башич, Горбач

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ)

«Центральний міський стадіон «Полісся» (Житомир)

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’

Полісся – Зоря - Figure 3

Удар Ндура з кута штрафного заблокували.

90’

У Зорі замість Герреро і Антюха вийшли Ндур і Мічін.

90’

Ндукве грубо зіграв проти Вантуха.

90’

Арбітр компенсував 5 хвилин.

Полісся – Зоря - Figure 4

88’

У Полісся замість Михайліченка вийшов Раско.

87’

Луіфер з кута штрафного пробив невдало.

83’

Кравченко зіграв грубо проти Антюха.

81’

Жан Клод зіграв грубо.

81’

Полісся – Зоря - Figure 5

У Зорі замість Мишньова вийшов Хахльов.

79’

У Полісся замість Мустафаєва, Таллеса та Фортюне вийшли Ндукве, Грицук і Луіфер.

76’

Гра йде у центрі поля.

71’

Таллес збив Антюха, зірвавши атаку Зорі.

69’

Полісся – Зоря - Figure 6

Таллес з-за меж штрафного пробив поруч зі стійкою!

65’

У Зорі замість Жуніора Рейса на поле вийшов Жан Клод.

61’

У Полісся замість Петряка на поле вийшов Кравченко.

60’

ГОООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Після прострілу Бутка з правого флангу Герреро прийняв м'яч і з розвороту завдав влучного удару!

Полісся – Зоря - Figure 7

59’

Кушніренко з-за меж штрафного пробив набагато вище воріт.

57’

МОМЕНТ!

Після навісу зі штрафного Зорі Шабанов, вибиваючи м'яч, влучив у Фортюне, від якого футбольний снаряд полетів під поперечину, і Кудрик перевів на кутовий!

56’

За емоції попереджено головного тренера Зорі Юрія Коваля.

53’

Полісся – Зоря - Figure 8
МОМЕНТ!

Таллес бив з кута штрафного і Сапутін у падінні відбив м'яч! Фортюне добивав з центру штрафного, але не влучив у ворота!

50’

Кушніренку надали медичну допомогу.

47’

Після розрізної передачі Антюха з правого флангу до штрафного Герреро трохи не дотягнувся до м'яча!

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Полісся – Зоря - Figure 9

Житомирці контролюють м'яч.

45’

Арбітр додав 3 хвилини.

43’

Фортюне з лівого кута штрафного Зорі не влучив у дальній!

41’

Мустафаєв бив з меж штрафного у дальній кут і м'яч влучив у Джордана!

40’

МОМЕНТ!

Петряк ліворуч увірвався до штрафного і майже з нульового кута влучив у дальню стійку!

Полісся – Зоря - Figure 10

36’

Яцик відмахнувся від Таллеса і отримав другу жовту картку!

33’

Перед Петряком була вільна зона, але він був занадто повільним, і м'яч у нього вибили.

30’

Перспективна атака Полісся не завершилась ударом.

27’

Після навісу з правого флангу Герреро не дотягнувся до м'яча.

Полісся – Зоря - Figure 11

23’

ГООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Після розрізної передачі Смолякова до штрафного Назаренко випередив Сапутіна і влучно пробив повз голкіпера! Арбітр зафіксував офсайд, але після перевірки ВАР гол зараховано!

21’

Антюх пройшов правим флангом, але його передачу на Герреро перехопив Чоботенко.

19’

Полісся – Зоря - Figure 12

Кутовий Полісся не призвів до гостроти.

16’

Петряк у центрі поля грубо зіграв проти Антюха.

15’

МОМЕНТ!

Вантух з лівого флангу навісив на голову Антюху, який пробив несильно у руки Кудрику!

13’

Смоляков заблокував удар Антюха з кута штрафного.

11’

Полісся – Зоря - Figure 13

Яцик грубо зіграв проти Петряка.

11’

Таллес від лівого кута штрафного пробив несильно у руки Сапутіну.

8’

Невдала атака Полісся.

6’

Джордану надають медичну допомогу: бразилець невдало приземлився на ногу.

5’

Після навісу зі штрафного Джордан головою пробив невлучно.

2’

Полісся – Зоря - Figure 14

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У неділю, 5 травня, відбудеться поєдинок 27 туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться житомирське «Полісся» та луганська «Зоря». Матч пройде у Житомирі на стадіоні «Центральний міський стадіон «Полісся», гра розпочнеться о 13:00.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Житомирський клуб, який є дебютантом УПЛ, веде боротьбу за потрапляння до єврокубкової зону. На даний момент «Полісся» посідає шосте місце, на три очки відстаючи від «Дніпра-1» та «Руха». Луганчани перебувають у нижній частині турнірної таблиці та намагаються не потрапити до зони перехідних матчів з командами Першої ліги. У першому колі «чорно-білі» програли домашній поєдинок «Поліссю» з рахунком 0:1. Єдиний гол у першому таймі забив Макуана.