Реал – Аль-Хіляль – 2:0. Текстова трансляція. LIVE

11 Лют 2023
Реал – Аль-Хіляль – 2:1. Текстова трансляція. LIVE Слідкуйте за текстовою трансляцією фінального поєдинку Клубного чемпіонату світу
Реал – Аль-Хіляль – 2:1. Текстова трансляція. LIVE Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

Клубний чемпіонат світу. Фінал.

«Реал» – «Аль-Хіляль» – 2:1

Вінісіус (13), Вальверде (18) – Маріга (26)

«Реал»: Лунін, Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Камавінга, Модрич, Тчуамені, Кроос, Вальверде, Бензема, Вінісіус

Запас: Лопес, Каньїсарес, Мілітао, Вальєхо, Одріосола, Начо, Себальос, Мартін, Аррібас, Родріго, Асенсіо, Діас

«Аль-Хіляль»: Аль-Маюф, Абдулхамід, Чан Хюн Су, Алі Аль-Булайхі, Халіфа Аль-Давсарі, Канно, Куельяр, Каррільо, Салем Аль-Давсарі, В'єтто, Марега

Запас: Аль-Оваїс, Аль-Вотаян, Факеєхі, Нассер Аль-Давсарі, Джахфалі, Аль Хайбарі, Отайф, Аль-Джуваїр, Майкл, Аль-Хамдан, Аль-Шехрі, Ігало

Арбітр: Ентоні Тейлор (Англія)

Стадіон «Принц Мула Абдулла» (Рабат, Марокко)

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
Getty Images/Global Images Ukraine
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Після удару Модрича з-за меж штрафного Аль-Маюф у падінні забрав м'яч!

45’

Арбітр додав 2 хвилини.

43’

Футболісти перепасовуються у центрі поля.

40’

Вальверде прострілив з правого флангу, і Бензема не зумів нанести акцентований удар!

37’

Маріга з гострого кута пробив вище воріт.

34’

Гра переважно йде у центрі поля.

28’

Мадридці контролюють м'яч.

26’

ГОООЛЛЛ!!! 2:1!!!

Після розрізної передачі Маріга вийшов сам на сам з Луніним і пробив під рукою українця!

22’

Невдала атака Аль-Хіляля.

18’

Після прострілу Модрича Аль-Маюф зіграв дещо незграбно, а захисник вибив м'яч на ногу Вальверде, який зльоту пробив голкіпера, який знову зіграв невдало!

17’

Мадридці знову широко атакують.

15’

В'єтто низовим ударом ледь не поцілив у кут!

13’

ГООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Усе було розіграно в один дотик. Бензема вивів Вінісіуса сам на сам з голкіпером, і бразилець відкрив рахунок у матчі!

12’

Галактикос обступили штрафний суперників.

9’

Бензема опинився в офсайді після прострілу Карвахаля.

7’

Гра йде у центрі поля.

4’

Кроос навісив з кутового, без гостроти у ворот Аль-Хіляля.

2’

Аравійці активно розпочали зустріч.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У суботу, 11 лютого, відбудеться фінальний поєдинок Клубного чемпіонату світу, в якому зустрінуться мадридський «Реал» та «Аль-Хіляль» із Саудівської Аравії. Матч пройде в Рабаті (Марокко) на стадіоні «Принц Мула Абдулла», стартовий свисток пролунає о 21:00 за київським часом.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Саудівський клуб розпочав боротьбу за трофей із другого раунду. Спочатку «Аль-Хіляль» у серії пенальті вирвав перемогу у марокканського «Відада» (основний та додатковий час матчу завершився з рахунком 1:1), а потім сенсаційно обіграв бразильський «Фламенго» (3:2). «Галактікос» у півфіналі КЧС розгромили єгипетський «Аль-Ахлі» з рахунком 4:1. Ворота мадридського клубу захищав українець Андрій Лунін, який провів впевнену гру та запам'ятався двома ефектними сейвами.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Реал» - «Аль-Хіляль».