Ліга Європи: «Аталанта» та «Баєр» зіграють у фіналі

Аталанта

Кривдник «Шахтаря» «Марсель» завершив виступи на турнірі.

«Аталанта» та «Баєр» здобули путівки у фінал Ліги Європи-2023/24, передає Укрінформ.

Італійці перемогли «Марсель» - 3:0, у складі бергамасків відзначились Адемола Лукман (30 хвилина), Матео Руджері (52) та Ель-Білаль Туре (90). Враховуючи нічию в першому матчі протистояння, «Аталанта» забезпечила собі місце у фіналі єврокубка.

В іншому півфіналі «Баєр» зіграв внічию з «Ромою» - 2:2. Перша гра закінчилась із рахунком 2:0 на користь «Баєра», тож німецький клуб гарантував собі місце в фіналі ЛЄ.

Підопічні Хабі Алонсо продовжили свою безпрограшну серію. Тепер вона складає 49 матчів без поразок поспіль. Це найдовша серія без поразок в історії європейського футболу. За цей період «Баєр» здобув 41 перемогу та 8 разів зіграв внічию.

Фінал Ліги Європи УЄФА-2023/24 між «Баєром» та «Аталантою» запланований на 22 травня в ірландському Дубліні.