"Дніпро-1" - "Кривбас" 1:0

11 днів тому
Дніпро-1 – Кривбас

У 27 турі УПЛ «Кривбас» відправився в гості до «Дніпра-1», і це був центральний поєдинок вікенду. Щодо стартового складу червоно-білих, то Юрій Вернидуб зробив одну зміну в порівнянні із поєдинком проти «Металіста 1925»: Микитишина, який отримав пошкодження, змінив на вістрі Кожушко.

Дебют важливої для обох колективів зустрічі залишився за господарями. Активний був на перших хвилин Пасіч. Спочатку після його проходу та гострого прострілу Маханьков на виході зіграв не дуже впевнено, але, на щастя, підстрахували захисники. Згодом той же Пасіч стріляв з середньої дистанції – вище воріт. На 16 хвилині небезпечно метрів з 25 на виконання у дальній кут пробивав Ківінда – Маханькову довелось попрацювати.

Ближче до середини тайму «Кривбас» вирівняв гру, яка перейшла в центр поля. В свою чергу, гості провели декілька потенційно непоганих атак, але дніпряни відбились. Проходили випади з обох сторін, але більшість не носила небезпечний характер. Команди прекрасно розуміли ціну помилки, тому в багатьох ігрових епізодах діяли дуже обережно та не ризикували.

Кінцівка тайму пройшла у обопільних атаках, але знову ж таки без загострень. Сантіні класно віддавав довгу діагональ у карний майданчик на Дібанго – Волинець не секунду випередив Івана. А могло бути дуже небезпечно. Перерва затягнулась, адже деякий час команди просиділи у бомбосховищі через повітряну тривогу.

Дебют другого тайму залишився за «Дніпром-1», якому вдався доволі швидкий гол. Відбір в центрі поля – контратака. Рубчинський віддав Гаджиєву, який пройшов метрів десять з мʼячем та поцілив у дальній кут з лінії штрафного – 1:0. «Кривбас» спробував перехопити ініціативу, але дніпряни вʼязали гру в центрі поля, та в цілому діяли дуже щільно та не давали нашим хлопцям розвернутись.

Непоганий момент після третьої тривоги в матчі мав Соса, який замикав подачу зліва на дальній стійці, але влучив в опонента. Остання 10-хвилинка пройшла в атаках криворіжців, які буквально зачинили дніпрян на їх половині поля, але бодай зрівняти рахунок, на жаль, не вдалось. Поступаємось в дербі.

6 травня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 27 тур. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена». +23 градуси.

СК «Дніпро-1» (Дніпро) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:0 (0:0)

Арбітр: Олександр Омельченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Олександр Корнійко (Миргород).

Четвертий арбітр: Клим Заброда (Суми).

Спостерігач арбітражу: Анатолій Абдула (Харків).

Делегат УАФ: Олександр Дігтяр (Полтава).

Арбітр ВАА: Олексій Деревінський (Хмельницький).

Асистент ВАА: Олександр Беркут (Суми).