Динамо – ЛНЗ – 1:1. Текстова трансляція матчу

8 Кві 2024

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 1
Фото Спорт.ua

08.04.2024 15:30 – FT 1 : 1

Динамо – ЛНЗ – 1:1. Текстова трансляція матчу Стенограма матчу 23-го туру чемпіонату України з футболу
УПЛ
Українська Прем’єр-ліга, 23-й тур

«Динамо» – ЛНЗ – 1:1

Ярмоленко, 15 – Саліху, 40

Вівчаренко, 26, Дячук, 50, Дубінчак, 84 – Бойко, 23, Рибалка, 32, Стасюк, 51, Яшарі, 57, Норенков, 68, Тілль, 86, Кучеренко, 90+6

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 2

«Динамо»: Нещерет – Вівчаренко (Дубінчак, 78), Попов, Дячук, Тимчик, Бражко (Пономаренко, 84), Шапаренко, Андрієвський (Буяльський, 78), Кабаєв, Ярмоленко (Волошин, 63), Ванат.

Запасні: Бущан, Караваєв, Супряга, Діалло, Михавко, Сирота, Біловар, Беніто.

ЛНЗ: Кучеренко – Муравський, Ковальов (Тілль, 78), Саліху, Стасюк (Насонов, 69), Норенков, Рибалка (Пасіч, 58), Бойко, Яшарі, Наумець (Ейнел, 58), Молло (Хобленко, 46).

Запасні: Пеньков, Самойленко, Олійник, Тарасенко, Тищенко.

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька область).

Стадіон: «Динамо» імені Валерія Лобановського (Київ).

Орієнтовні ігрові схеми команд

90’

Попереджений Кучеренко.

90’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 3

Буяльський пробив дуже вище воріт з 17-ти метрів.

90’

Динамо продовжує тиснути.

90’

МОМЕНТ! Ванат звільнився від опіки захисників та пробив метрів з 14-ти – Кучеренко м'яч забрав. Небезпечно.

90’

Удар Бойко з 22-х метрів – трошки вище.

МОМЕНТ! Нещерет рятує Динамо після прицільного удару у виконанні Яшарі – м'яч летів під поперечку.

89’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 4

Пономаренко пробив здалеку – вище поперечки м'яч пішов за межі поля.

89’

Гравці Динамо в атаці великими силами.

87’

Напівмомент! Кучеренко спокійно ловить м'яч після того, як виконати акцентований удар намагався Ванат.

84’

Заміна у Динамо: Пономаренко замість Бражка.

84’

Попереджений Дубінчак.

83’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 5

Кутовий кияни розіграли без гольової небезпеки.

82’

Попереджений хтось на лаві запасних ЛНЗ. Емоції!

82’

Волошин заробляє кутовий.

78’

Заміна у ЛНЗ: Тілль замість Ковальова.

78’

Заміни у Динамо: Дубінчак замість Вівчаренка та Буяльський замість Андрієвського.

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 6

77’

Удар Попова здалеку – неточно.

77’

МОМЕНТ! Захист ЛНЗ блокує удар у виконанні Шапаренко.

75’

Гравці Динамо намагаються додати у активності.

72’

Хобленко пробив по воротам Динамо метрів з 18-ти – рикошет. Буде кутовий.

71’

Андрієвський виконав навіс – Ковальов головою вибив м'яч

70’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 7

Бойко фолить на Кабаєві. До воріт десь 35 метрів....

69’

Заміна у ЛНЗ: Насонов замість Стасюка.

68’

Попереджений Норенков. Фол против Волошина.

66’

Волошин у офсайді під час чергової спроби пробити оборону ЛНЗ.

63’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 8

Заміна у Динамо: Волошин замість Ярмоленка.

62’

МОМЕНТ! Ванат пробив несильно головою з-під Ковальова – Кучеренко на місці, бо все бачив та ситуацію контролював.

58’

Заміни у ЛНЗ: Пасіч замість Рибалки та Ейнел замість Наумця.

58’

МОМЕНТ! Шапаренко зі штрафного пробив скрізь шпарину у стінці з гравців ЛНЗ – м'яч покинув поле повз площину воріт.

57’

Попереджений Яшарі. За фол против Шапаренко.

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 9

55’

МОМЕНТ! Кучеренко парирує м'яч після удару Бражка з лінії штрафної площини, але до цього Ванат потрапив у положення поза грою.

53’

Динамівці продовжують домінувати. Але із загостреннями попереду у них не все нормально.

51’

Попереджений Стасюк. За порушення правил проти Кабаєва.

50’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 10

Попереджений Дячук. За гру рукою, що перервало атаку ЛНЗ.

49’

Яшарі на газоні. У грі пауза – гравцю ЛНЗ потрібна допомога лікарів.

48’

Гра поновилася атаками Динамо. Втім, командна швидкість з господарів невисока.

46’

Заміна у ЛНЗ: Хобленко замість Молло.

45’

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

43’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 11

Кучеренко кулаком вибиває м'яч після кросу від Тимчика.

42’

Динамівці в атаці великими силами.

40’

ГООООЛ!!!! САЛІХУ! 1:1!!! Рибалка виконав подачу від лівого кутового прапорця. Нещерет м'яч не втримав, а Саліху вдало замкнув дальню стійку.

39’

Удар від Норенкова злету – рикошет, і буде кутовий.

38’

Перший удар по воротам Динамо у матчі. Стасюк пробив злету, але без небезпеки.

36’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 12

Гра відновилася. Попов повернувся на поле.

34’

Кучеренко відправив до нокдауну Попова після гри на виході під час навісу з кутового. У грі пауза.

32’

Попереджений Рибалка. За фол на Бражку.

32’

Кучеренко забиває м'яч після дальнього удару у виконанні Шапаренка. Небезпеки не було.

30’

Крос з правого флангу від Ярмоленко – дуже зависоко. Але кияни продовжують атакувати.

28’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 13

МОМЕНТ! Кучеренко рятую ЛНЗ після удара Ваната з гострого кута.

26’

Попереджений Вівчаренко.

25’

МОМЕНТ! Бражко тримав у районі 11-метровой позначки м'яч від Ваната. Хавбек Динамо пробив у лівий від себе кут – Кучеренко виконав неймовірний сейв.

24’

Бражко зі штрафного метрів з 35 пробив дуже високо.

23’

Попереджений Бойко. За фол против Кабаєва у центрі поля.

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 14

20’

На полі майже рівна гра. Втім, гравцям ЛНЗ створити щось попереду не вдається.

18’

Динамо після голу трошки на паузі – гравці ЛНЗ підвищують свій відсоток володіння м'ячем.

15’

ГОООООЛ! Ярмоленко! 1:0! Шапаренко виборов м'яч у центрі поля. Потім Ванат вертикальним пасом знайшов попереду Ярмоленка, який у дотик перекинув Кучеренка, що вийшов з воріт.

13’

Пас від Норенкова на Наумця до штрафної площини Динамо. Задум був класний – реалізація трошки не дуже.

11’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 15

МОМЕНТ! Ванат у офсайді, але до цього він мав переправляти м'яч у ворота ЛНЗ після чергового фоангового пасу від Вівчаренка.

9’

Після розіграшу кутового відбувся удар по воротам Динамо – повз площину.

9’

МОМЕНТ! Вівчаренко з лівого флангу зробив простріл на Ярмоленка – Саліху перервав передачу. Буде кутовий.

7’

Ковальов розрядив обстановку біля воріт ЛНЗ після перехоплення пасу Бражка на Ваната.

5’

Гравці Динамо домінують. Гості діють на контратаках.

2’

Динамо Київ – ЛНЗ - Figure 16

МОМЕНТ! Удар Ваната головою з гострого кута після навісу з кутового – м'яч пішов вище воріт.

2’

Кутовий для Динамо. Заробив його Бражко.

Відомі стартові склади команд.

У понеділок, 8 квітня, відбудеться матч 23-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують «Динамо» Київ і ЛНЗ із Черкас.

Гра відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Початок – о 15:30 за київським часом.

«Динамо» в таблиці УПЛ посідає 3-е місце, маючи 44 очки після 20 ігор. У ЛНЗ є 25 пунктів після 22 зустрічей і 9-та позиція.