"Зоря" - "Кривбас" 0:1

Зоря – Кривбас

У 10 турі УПЛ «Кривбас» грав в Києві проти «Зорі». Це був перший матч для обох команд після двотижневої паузи, повʼязаної з міжнародними поєдинками збірних. Важливо, що напередодні повернулись до розташування червоно-білих зі збірних Бізімана і Соса. І якщо перший залишився у запасі, а на його позиції вийшов Іліч, то другий зʼявився у старті на вістрі.

Перший тайм

Початок гри залишився за луганцями, які виглядали дещо активнішими. Після подачі з кутового небезпечно головою пробивав Джордан – Кліщук дістав мʼяча у лівому від себе куті. Тут же низом пробивав Мічін – Андрій знову на місці. «Кривбас» відповів на 15 хвилині, коли Іліч, легко обігравши опонента, низом стріляв з середньої дистанції. Непогано, але в цілому без проблем для Турбаєвського.

Ближче до середину тайму криворіжці перехопили ініціативу. На 22 хвилині ми створили перший реальний момент. У Аморозо зʼявився момент для удару на лінії штрафного. Маттео пробивав на техніку, але воротар розгадав його задум. Згодом ще одна класна нагода. Пройшла хороша флангова атака. Кузик віддав, Микитишин скинув пʼятою – Соса пробивав з суперпозиції, але якимось дивом не влучив у ближній кут.

Пізніше команди обмінялись дальніми неточними ударами. Це були Антюх і Кузик. Під кінець тайму гра дещо заспокоїлась, і моментів ми більше не побачили.

Другий тайм

Дебют другої половини вже повністю залишився за «Кривбасом». Активність на початку призвела до голу у ворота Турбаєвського. Іліч зробив оригінальну приховану передачу лівим флангом, Соса корпусом відтіснив суперника, увірвався у карний майданчик та потужно пробив у дальній кут з відскоком від газону – 0:1!

Червоно-білі на хвилі успіху пішли вперед. І буквально у наступній атаці зобовʼязаний були забивати вдруге. Вакулко ледь помітним дотиком в боротьбі вивів того ж Сосу тет-а-тет з голкіпером – стійка! Атака другим темпом – вже Аморозо на ударній позиції – поперечина, від якої мʼяч знову потрапляє у стійку. «Зоря» відбилась…

В подальшому пішла гра на зустрічних курсах. Микитишин з гострого кута ледь не поцілив у ближній кут, але Турбаєвський дістав мʼяча. У атаці у відповідь після подачі справа Понєдєльнік ледь не зрізав шкіряного у власні ворота. Вперше за півтора місяці після травми зіграв Кожушко, який мав одразу декілька хороших нагод в кінцівці, але трошки не пощастило. Відзначимо дебют Ндомбазі, який зʼявився на полі на останніх хвилинах.

«Кривбас» продовжував грати активніше навіть за такого рахунку. Соса після верхової передачі знову влучив у стійку, а після пострілу Іліча сейв видав Турбаєвський. Останні хвилини пройшли дещо нервово, але все ж ми здобули дуже необхідну перемогу! Так тримати, командо! Вітаємо усіх наших вболівальників з цим важливим успіхом!

20 жовтня 2024 року. Чемпіонат України 2024\2025. VBET Ліга. 10 тур. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 18:00. 386 глядачів. +9 градусів.

«Зоря» (Луганськ) - «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:1 (0:0)

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Ігор Рибченко (Запоріжжя), Денис Сердюк (Полтава).

Четвертий арбітр: Клим Заброда (Суми).

Спостерігач арбітражу: Ігор Покідько (Полтава).

Делегат УАФ: Сергій Головченко (Донецька область).

Арбітр ВАА: Володимир Новохатній (Черкаси).

Асистент ВАА: Віктор Матяш (Донецьк).