Зоря – Динамо. Текстова трансляція матчу

5 днів тому

Зоря – Динамо Київ - Figure 1
Фото Спорт.ua

14.09.2024 15:30 – 78’ 0 : 2

Зоря – Динамо – 0:2. Текстова трансляція. LIVE Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 6 туру Української Прем'єр-ліги
Динамо Київ

Українська Прем'єр-ліга. 6 тур

Зоря – Динамо Київ - Figure 2

«Зоря» – «Динамо» – 0:2

Гол: Буяльський, 67, Брагару, 78

Попередженння: Вівчаренко, 39

«Зоря»: Турбаєвський – Тронтель (Вакула, 70), Башич, Джордан, Вантух – Хахльов, Дришлюк, – Кірюханцев (Жуніньйо, 61), Мічін, Антюх – Будківський

Запас: Сапутін, Мацапура, Ескінья, Нваезе, Кораблін, Ндур

«Динамо»: Бущан – Тимчик, Біловар, Бражко, Вівчаренко (Дубінчак, 73)– Михайленко, Піхальонок (Шапаренко, 66) – Ярмоленко, Буяльський, Кабаєв (Брагару, 73)– Ванат

Запас: Нещерет, Моргун, Дячук, Волошин, Рубчинський, Андрієвський, Караваєв, Малиш, Себальйос, Дубінчак, Брагару

Арбітр: Роман Блавацький (Львів)

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ)

78’

ГГГГГГГГОООЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Шапаренко віддав наліво на Брагару, той змістився направо, проьив ніби у воротаря, але м'яч зачепив Дришлюка, дезорієнтував кіпера і закотився під праву штангу!

Зоря – Динамо Київ - Figure 3

76’

Заміни в Зорі

Кораблін та Ндур поміняли Хахльова та

76’

Шапаренко після пасу Брагару справа не відважився бити в дотик.

73’

Заміни в Динамо.

Замість Вівчаренка та Кабаєва на поле вийшли Дубінчак та Брагару.

72’

Зоря – Динамо Київ - Figure 4
Небезпечно!

Кабаєв в центрі проскочив двох і метрів з 20 пробив поруч з лівою дев'яткою!

70’

Заміна в Зорі

Замість Тронтеля виходить Вакула.

67’

ГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Вівчаренко відкрився, віддав пас зліва на одинадцять метрів і Буяльский в дотик розстріляв ворота!

66’

Зоря – Динамо Київ - Figure 5
Заміна в Динамо

Шапаренко замінив Піхальонка.

61’

Жуніньйо замість Кірюханцева.

58’

Джордан вкотре блокує удар, тепер Буяльського.

57’

Біловар ставить корпус і відтирає від нього Антюха.

56’

Зоря – Динамо Київ - Figure 6

Кабаєв рвонув по фланзі, обіграв двох, але навісив засильно.

55’

Ваанат справа бив несильно, кіпер спокійно виловив.

54’

Удар Піхальонка з лінії штрафного блокують.

52’

Перекладина!

Кабаєв піддав наліво Вівчаренку, той прострілив і Дришлюк в падінні пробив у перекладину своїх воріт!

50’

Динамівці наволо штрафного Зорі, але без ударів поки.

Зоря – Динамо Київ - Figure 7

48’

Антюх обіграв Біловара, впав. Арбітр показав продовжувати гру, але Антюх продовжує лежати на газоні. Повтор показав, що Біловар все ж фолив.

46’

Відразу ж Зоря рвонула в атаку і після пасу Кірюханцева Антюх пробив у руки Бущану з лінії штрафного.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’

Зоря – Динамо Київ - Figure 8

Навіс Мічіна вийшов невдалим. Хвилина додана.

43’

Момент!

Вкотре заблокував удар Ваната Джордан, а добивання здалека Тимчиком спіймав Турбаєвський.

39’

Вівчаренко руками обхопив Тронтеля і не пустив по фланзі.

37’

МОМЕНТ!

Після пасу Буяльського Ярмоленко метрів з 14 крутив у дальній кут, влучив у штангу, а Вівчаренко на добиванні не влучив у ворота!

Зоря – Динамо Київ - Figure 9

35’

Небезпечно!

Ванат випередив Мічіна, віддав в дотик на удар Піхальонку і тільки Джордан врятував ворота від гола! Якщо, звичайно, Піхальонок влучив би.

33’

Момент!

Після помилки захисту Антюх вийшов на лінію штрафного, йому ніхто не перешкоджав пробити, проте Бущан зреагував на сильний удар колишнього гравця Динамо!

31’

Небезпечно!

Після подачі і виносу бив знову Тимчик після прийому на груди, вийшло краще, ніж попереднього разу, але все одно вище!

Зоря – Динамо Київ - Figure 10

30’

Ярмоленко обрізався в центрі у простій ситуації, але Будківський не зумів нормально перевести м'яч на фланг.

26’

Ярмоленко впав на фланзі, але фолу не було.

23’

Навіс на Будківського не пройшов.

21’

МОМЕННННТТТТТ!!!!!!!!

Багатоходівка, як в футзалі! Офсайд все одно зафіксували, але так, як вивели Вівчаренка Ванат, Ярмоленко і Буяльський на ударну позицію – в дотик, в оточенні між захисниками – виглядало дуже гарно. Шкода, що удар зліва з гострого кута потягнув Турбаєвський.

Зоря – Динамо Київ - Figure 11

19’

Навіс Вантуха зліва винесли.

18’

МОМЕНТ!

Після кутового і виносу Тимчик бив з льоту з лінії штрафного, вийшло, як і за збірну в подібних моментах, погано, але з поганого удару вийшла гарна передача на Ярмоленка, який з лінії воротарського в дотик примудрився пробити набагато вище!

17’

Тронтель вибиває м'яч під пресингом на кутовий.

15’

Зоря – Динамо Київ - Figure 12

Ярмоленко справа фінтив і випустив м'яч за межі поля.

14’

Кабаєв непогано розвернувся, але, рвонувши вперед, відпустив м'яч і Джордан виніс.

11’

Кабаєв відавав пас п'ятою на Ваната після пасу Ярмоленка врозріз на нього, претендував на пенальті, але нічого, крім кутового, нема.

9’

Швидка атака Динамо закінчилася пасом Кабаєва на вихід Ваната на ударну позицію справа, але нормально вдарити форвард не встиг.

7’

Зоря – Динамо Київ - Figure 13

Бражко на фланзі ставить корпус і не пускає опонента до м'яча.

5’

Будківський влетів чи не прямою ногою в Біловара, той аж вилетів за межі поля і лежить там, бо боляче, але ніби все нормально. Назвав коментатор Біловара «Кріс Боль», цікаво.

3’

Небезпечно!

Ванат здійснив прохід по центру, обіграв трьох, але все ж заблокували його удар захисники. Що то значить забити гол за національну збірну, крила ніби виросли у форварда.

2’

Зоря – Динамо Київ - Figure 14

Буяльський впав у штрафному після пасу врозріз Тимчика, але Джордан його не чіпав.

1’

Антюх прострілював справа, вийшло несильно і за межі поля.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!
Хвилина мовчання...

В суботу, 14 вересня, відбудеться поєдинок 6 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть луганська «Зоря» та київське «Динамо». Гра пройде в Києві на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок – 15:30.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Зоря» зі скрипом входить в сезон і вже встигла змінити тренера – замість Юрія Коваля команду тренуватиме Младен Бартулович. «Динамо» ж, навпаки, в чемпіонаті не має втрат і показало впевнену гру в Лізі чемпіонів, незважаючи на виліт з турніру в останньому раунді кваліфікації. Цікаво, що під час паузи на ігри національних збірних команди обмінялися форвардами – Едуардо Герреро перейшов до столичного клубу (але не зіграє в суботу за умовами трансферу), а «Зоря» підсилилася Ігорем Горбачем (підписав повноцінний контакт) та Владиславом Супрягою (щоправда, слово «підсилилася» в контексті останнього виглядає, мабуть, дивно).