Українка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у ...

29 Сер 2023

Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту. Для України — це перше «золото» мундіалю в усіх легкоатлетичних дисциплінах за останні десять років.

Ярослава Магучих - Figure 1
Фото Marie Claire

Українка Ярослава Магучіх — нова чемпіонка світу з легкої атлетики. Спортсменка виграла фінал зі стрибків у висоту на світовій першості в Будапешті.

Ярослава Магучіх стала єдиною з учасниць фіналу, яка взяла висоту 2.01 м. У фіналі за золоту медаль разом із українкою боролися дві спортсменки із Австралії. Вони завершили змагання на позначці 1.99 м та посіли друге і третє місце. Завдяки перевазі за спробами срібною призеркою стала Елеанор Паттерсон. Бронзову медаль отримала Нікола Оліслагерс.

Ярослава Магучих - Figure 2

Ця нагорода для України стала першим «золотом» мундіалю в усіх легкоатлетичних дисциплінах за останні десять років. А для Ярослави Магучіх наразі це — найбільша перемога в спортивній кар’єрі. До цього 21-річна спортсменка з Дніпра здобувала «бронзу» на Олімпійських іграх-2020. Вона двічі ставала срібною призеркою чемпіонатів світу на стадіонах. А також є чинною чемпіонкою світу у приміщенні.

Автор: Яна Панюшкіна