Ворскла – Шахтар – 0:1. Текстова трансляція. LIVE

16 днів тому

Ворскла – Шахтар - Figure 1
Фото Спорт.ua

14.04.2024 13:00 – 48’ 0 : 1

Ворскла – Шахтар – 0:1. Текстова трансляція. LIVE Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 24-го туру Української Прем'єр-ліги
ФК Шахтар Донецьк

Українська Прем'єр-ліга. 24-й тур.

Ворскла – Шахтар - Figure 2

«Ворскла» – «Шахтар» - 0:1

Гол: Сікан, 22

«Ворскла»: Ісенко – Якубу, Хрипчук, Пердута, Крупський – Сіссоко, Павлюк – Мякушко, Челядін, Кане – Степанюк.

Запасні: Домолега, Ковталюк, Галас, Нестеренко, Вокррі, Толі, Амількар, Сантана, Рамірес, Ізотов, Островський, Прус.

«Шахтар»: Різник – Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля – Криськів – Кевін, Судаков, Бондаренко, Зубков – Сікан.

Запасні: Рудько, Траоре, Лемкін, Степаненко, Швед, Гочолеішвілі, Келсі, Педріньйо, Міроші, Назарина, Марлон, Невертон.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ).

Стадіон: «Ворскла» ім. О. Бутовського (Полтава).

47’

Ворскла – Шахтар - Figure 3

Бондаренко отримав передачу з лівого флангу до пів кола перед штрафним і з місця пробив повз ближню стійку.

45’

Челядін у центрі штрафного зльоту завершував передачу з правого флангу, але нормально по м'ячу не влучив.

45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

44’

Ворскла – Шахтар - Figure 4

МОМЕНТ! Сікан пів години готував удар із лівого флангу штрафного з передачі Судакова, тому Пердута блокував у підкаті.

43’

Тримається м'яч у Шахтаря на завершення тайму.

41’

Зубков не встиг перед воротарським до прострілу Кевіна з лівого флангу штрафного.

39’

Ворскла – Шахтар - Figure 5

Шахтар цими хвилинами комбінує на чужій половині.

37’

Дальній постріл Зубкова з правого флангу влучив у захисника перед ним.

35’

Кане сфолив проти Бондаренка на правому фланзі атаки.

33’

Степанюк відпустив від себе м'яч під час закидання до лівого флангу на хід.

Ворскла – Шахтар - Figure 6

32’

Подача з правого флангу від Зубкова пролетіла повз дальню стійку.

29’

Возяться з м'ячем у центрі поля команди.

27’

Азарові втратив м'яч на лівому фланзі атаки, після чого сфолив проти Кане.

25’

Ворскла – Шахтар - Figure 7

Матвієнко вибиванням із лівого флангу штрафного вибив ще й Крупського.

24’

У Криськіва пошкодження тим часом.

22’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кевін на завершення контратаки через лівий фланг прострілив у штрафному на дальню для Зубкова, який у дотик не пробив Різника, але Сікан добив.

Ворскла – Шахтар - Figure 8

21’

Фол від Азарові на лівому фланзі оборони проти Крупського.

19’

Кевін із лівого флангу штрафного піднімав на дальню, але там був тільки Якубу.

17’

Кане з правого флангу накинув до рук Різнику.

15’

Ворскла – Шахтар - Figure 9

Фол Криськіва на лівому фланзі атаки проти Сіссоко.

14’

МОМЕНТ! Мякушко з правого флангу штрафного зіграв у пів коло на Челядіна, а той пробив до рук Різника.

13’

Ворсклі вдається стримувати атаки Шахтаря, та й сама вона теж атакує.

11’

Кевін не встиг за закидання до лівого флангу атаки.

Ворскла – Шахтар - Figure 10

10’

Сіссоко помилився з переведенням м'яча на лівий фланг атаки.

8’

Кане випустив м'яч за бокову на правому фланзі атаки в боротьбі.

6’

Офсайд у Кане під час передачі Мякушка на лівий фланг контратаки.

Ворскла – Шахтар - Figure 11

5’

МОМЕНТ! Сікан пролетів під м'ячем під час скидання Бондаренка подачі кутового з правого флангу від Зубкова.

3’

Простріл Зубкова з правого флангу перехопили на ближній.

2’

Ворскла – Шахтар - Figure 12

Обмінялись фолами команди.

1’

Шахтар у атаці з перших хвилин.

У неділю, 14-го квітня, відбудеться поєдинок 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться полтавська «Ворскла» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в Полтаві, на полі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського, початок о 13:00.

«Кривбас» втратив очки напередодні, зігравши внічию проти «Руху», тому йде вже третім, пропустивши вперед себе «Динамо». Водночас «Шахтар» на першій сходинці уважно стежить за виступами конкурентів. Але все зараз залежить від команди Марино Пушича – якщо вона виграє хоча б вісім із дев'яти матчів, то її вже не наздогнати. «Ворскла» проте проти такого сценарію, і оскільки командам ще належить зіграти у фіналі Кубка України, то на нас чекає велика розминка перед справжнім шоу.