Челсі з Мудриком поступився Вест Гему

Челсі поступився на виїзді Вест Гему в лондонському дербі в другому турі Англійської Прем’єр-ліги – 1:3.

Український півзахисник Михайло Мудрик провів на полі весь другий тайм. Видав декілька фірмових ривків, але загалом був малоефективним. Втратив хороший шанс забити після пасу Рахіма Стерлінга.

Молотобійці швидко відкрили рахунок – Наєф Агерд перетворив на гол навіс Джеймса Ворд-Прауза зі стандарту. Челсі відповів індивідуальним голом Керні Чуквуемеки. Під кінець тайму гості могли вийти вперед, але Енцо Фернандес не реалізував пенальті за фол проти Стерлінга.

На початку другої половини Вест Гем знову повів у рахунку – Майкл Антоніо вдало розібрався у контратаці. Незабаром господарі залишилися у меншості – захисника Агерда видалили за грубий фол. Але Сині так і не зуміли зрівняти. Більше того, пропустили і третій м’яч – Мойзес Кайседо збив Емерсона, Лукас Пакета з 11 метрів був точним.

У 3-му турі Челсі 35 серпня прийме Лутон, а Вест Гем наступного дня зустрінеться з Брайтоном.