"Верес" здобув вольову перемогу над "Минаєм" та вибрався із ...

Верес – Минай

Рівненський клуб оформив камбек у грі проти закарпатців, збільшивши свої шанси залишитися в елітному дивізіоні.

"Верес" на своєму полі обіграв "Минай" у заключному матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Авангард" у Рівному закінчився з рахунком 3:1.

Уже на 5-й хвилині зустрічі гостей вивів уперед Артур Ременяк. Однак рівненська команда ще до перерви відігралася – Яго Сікейра відзначився на 30-й хвилині.

У другому таймі команда Олега Шандрука забила ще двічі та в підсумку здобула вольову перемогу. На 62-й хвилині влучного удару завдав Віталій Дахновський, а на 87-й хвилині Дмитро Шастал добив м'яч у ворота після того, як голкіпер минайців Олександр Кемкін парирував його удар з пенальті.

Огляд матчу "Верес" – "Минай"

Буде додано незабаром.

Завдяки цій перемозі "Верес" (23 очки) обійшов "Металіст 1925" (22 бали) та залишив зону прямого вильоту з УПЛ, піднявшись на 14-те місце. "Минай" (19 пунктів) залишився на останній позиції.

У наступному турі УПЛ рівненський клуб 13 травня зустрінеться із "Зорею", а підопічні Желько Любеновича 11 травня поміряються силами з "Ворсклою".

Кінець серії без перемог: "Дніпро-1" здолав "Кривбас" у матчі з трьома повітряними тривогами (відео)

"Шахтар" розгромив "Чорноморець" і підійшов до Класичного з 4-очковим відривом від "Динамо" (відео)

"Динамо" за тайм знищило "Колос" і продовжило чемпіонську боротьбу з "Шахтарем" в УПЛ (відео)