Прімера. Валенсія - Жирона 1:3. Довбик забив, каталонці ...

20 Тра 2024
Валенсія – жірона

"Жирона" дуже комфортно перемогла на полі невмотивованої "Валенсії".

Перевага каталонців позначилася ще на старті - у них моменти були, а в суперника жодних.

Циганков струснув штангу класним ударом з лівої - це був перший дзвіночок. Через якийсь час Довбик добивав м'яч у вже порожні ворота, але промахнувся - це другий.

За підсумком рахунок відкрили не наші, а Савіо, але ідеальний простріл із правого на нього виконав активний Циганков.

Лише після цього "Валенсія" трохи завелася й організувала першу цікаву атаку; Канос навіть забити міг, але влучив у штангу. Перервва.

Перед другим таймом Рубен Бараха намагався оживити команду замінами. Романа Яремчука не випустив, він у поганій формі, але ось Альберто Марі міг забити - не влучив.

Звісно, "Жирона" покарала. Третя команда Ла Ліги, як-не-як! На 58-й хвилині Іван Мартін пройшов між лініями в лицеву, прострілив, а там Довбик - 0:2.

Ще через 9 хвилин флангом пройшов Циганков і теж прострілив результативно - тільки тепер "замикав" Ярек у власні ворота.

Класна, яскрава, впевнена в собі "Жирона" заслужила сьогодні тільки компліменти. У таблиці в неї тепер 78 балів, і це гарантоване третє місце. "Валенсія" 9-та з 48 балами, і це теж, мабуть, адекватна оцінка поточних можливостей "Кажанів".

37-й тур Прімери. Валенсія. "Месталья"

"Валенсія" - "Жирона" - 1:3

Голи: Пепелу, 84 (з пенальті) - Савіньйо, 33, Довбик, 58, Гасеровський, 67 (автогол)

"Валенсія": Мамардашвілі - Фульк'є (Коррея, 46), Москера, Озкачар (Гайя, 61, Алмейда, 72), Гасеровський - Дієго Лопес, Пепелу, Герра, Канос - Дуро (Пітер Федеріко, 46), Альберто Марі (Яремчук, 61)

"Жирона": Гассаніга - Арнау, Ерік Гарсія (Хуанпе, 68), Давід Лопес, Блінд - Еррера (Валері, 74), Алейш Гарсія - Циганков (Порту, 68), Мартін, Савіньйо (Джастін Гарсія, 72) - Довбик (Стуані, 79)

Попередження: Фульк'є, 26, Коррея, 90+1