Кубок короля. Валенсія – Атлетік 1:3. Найкраща версія Левів

27 Січ 2023
Валенсия – Атлетик

А у вас теж є відчуття, що "Атлетік" у Кубку грає вдвічі швидше та наполегливіше, ніж у Ла Лізі?

Сьогодні "Валенсії" вдавалося гальмувати рух гостей лише стартові півгодини - на цьому відрізку стовідсоткових моментів не було. Ну, а далі активність басків почала приносити плоди.

Муньяїн відкрив рахунок, скориставшись ідеальною скидкою від Іньякі Вільямса на 35-й хвилині.

"Валенсія" відповіла неординарно. Поки Кавані, Ліно, Кастільєхо та інші записні бомбардири відбували номер, уперед побіг Муктар Діахабі – і як побіг! Обіграв одразу двох, прострілив – і де Маркос вніс м'яч у свої ворота.

Цей момент міг би надати "Валенсії" енергії, але баски примудрилися ще перед відходом у роздягальні повторно засмутити Мамардашвілі. Цього разу Іньякі скидав під удар уже не Муньяїну, а своєму брату Ніко.

І це лише один епізод. Загалом за підсумками тайму "Атлетік" перевершував "Валенсію" за ударами у площину 6:1 – ось такий був футбол. І після перерви він не змінився.

4 - @Athletic_en have reached #CopaDelRey semi-finals in four campaigns in a row for the first time since 1984-1987. Only the Basque side have reached this round every season (4) since the competition is played under this single game format (2019/20). Tradition. pic.twitter.com/oiqv4gaXEu

— OptaJose (@OptaJose) January 26, 2023

Все, на що могли розраховувати "Кажани" – це ще одне випадкове осяяння, але на 65-й хвилині і цей шанс розтанув, адже "Атлетік" з пенальті забив втретє – це Джемерт у штрафному сфолив на Ніко.

За рахунку 1:3 "Валенсія" трохи побрикалася, але загалом було зрозуміло, що її спроби приречені. "Атлетік" виглядав цікавіше, якісніше і просто краще. Навіть шкода, що таку яскраву версію "Левів" ми переважно бачимо лише у Кубку короля, тоді в Ла Лізі Більбао щотижня постає доволі вразливою та передбачуваною командою.

1/4 фіналу Кубка короля. Валенсія. "Месталья"

"Валенсія" - "Атлетік" - 1:3

Голи: де Маркос, 43 (автогол) - Муньяїн, 35, Ніко Вільямс, 45

"Валенсія": Мамардашвілі – Фульк'є, Джемерт, Діахабі (Озкачар, 46), Гайя – Муса (Алмейда, 56), Гільямон, Моріба – Кастільєхо (Фран Перес, 56), Кавані (Дуро, 56), Самуел Ліно

"Атлетік": Агірресабала – де Маркос, Вівіан, Єрай, Берчіче – Еррера (Дані Гарсія, 79), Весга – Ніко Вільямс (Гурусета, 90), Муньяїн (Сансет, 79), Беренгер – Вільямс (Рауль Гарсія, 90+4)

Попередження: Діахабі, 28, Муса, 45+2 - Вівіан, 32, Сансет, 88