"Шахтар" у більшості видряпав перемогу над "Зорею" та зміцнив ...

УПЛ

Луганці в меншості відігралися в поєдинку з "гірниками", проте уникнути поразки не зуміли.

Донецький "Шахтар" переміг луганську "Зорю" в перенесеному матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Лівий берег" у Києві завершився з рахунком 1:3.

Підопічні Маріно Пушича вийшли вперед на 30-й хвилині зустрічі. Іраклі Азаров виконав подачу з лівого флангу на дальню стійку, де Данило Сікан забив ударом головою у ближній кут, ледь не травмувавшись.

На початку другого тайму луганська команда залишилася в меншості – на 57-й хвилині другу жовту картку заробив бразильський захисник Джордан.

Проте навіть удесятьох "Зоря" змогла зрівняти рахунок у матчі з "Шахтарем". На 73-й хвилині Ігор Кирюханцев отримав пас від Едуардо Герреро та реалізував вихід один на один з голкіпером "помаранчево-чорних" Дмитром Різником.

Однак уникнути поразки в цьому поєдинку підопічним Юрія Коваля не вдалося. Наприкінці гри "гірники" таки дотиснули свого суперника, забивши два голи у більшості.

На 86-й хвилині Артем Бондаренко завершив красиву комбінацію донецького клубу перед чужим штрафним ударом у лівий нижній кут, асист заніс до свого активу Лассіна Траоре.

Остаточний рахунок матчу в компенсований час встановив Невертон, який вийшов на заміну. На 90+1-й хвилині 18-річний бразилець обігрався з Траоре в карному майданчику луганців та низом покотив м'яч у дальній кут.

Огляд матчу "Зоря" – "Шахтар"

Ця перемога дозволила "Шахтарю" (55 очок) зміцнити своє лідерство в УПЛ. Донеччани збільшили відрив від "Динамо", яке йде на другій позиції, до 4 балів. "Зоря" (26 пунктів) залишилася на десятій сходинці.

У наступному турі чемпіонату України "гірники" 22 квітня знову зустрінуться із "Зорею".

Підписуйтеся на канали TSN.ua у Telegram та Viber, а також сторінки TSN.ua та ТСН Проспорт у Facebook.

"Динамо" у перенесеному матчі обіграло "Минай" і впритул наблизилося до "Шахтаря" в УПЛ (відео)

"Провів фантастичну гру": Анчелотті похвалив Луніна після тріумфу над "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Лунін прокоментував перемогу над "Манчестер Сіті" та вихід "Реала" до півфіналу Ліги чемпіонів