Україна обіграла Ісландію та вийшла на Євро-2024

27 Бер 2024

26 березня, 2024 вiвторок

23:36

У вівторок, 26 березня, збірна України перемогла Ісландію у фінальному матчі плей-офф кваліфікації Євро-2024

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Україна – Ісландія - Figure 1
Фото espreso.tv

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь збірної України. Голи у ворота Ісландії забили Віктор Циганков та Михайло Мудрик, Георгій Судаков віддав два асисти.

Ісландія вийшла вперед на 30-й хвилині зустрічі. Альберт Гудмундссон отримав м'яч неподалік штрафного майданчика, накрутив одразу декількох гравців збірної України, розвернувся та з межі карного майданчика точно пробив по воротах. Андрій Лунін не зміг дотягнутись до м'яча.

Україна відповіла на пропущений гол наприкінці першого тайму. Роман Яремчук отримав м'яч від Віктора Циганкова та ударом в один дотик відправив м'яч у ворота Ісландії. Проте арбітр скасував цей гол через офсайд.

Збірна України гарно розпочала другий тайм. Вже на 54-й хвилині Георгій Судаков віддав розкішну передачу на Циганкова. Віктор змістився з правого флангу в центр та з лінії карного майданчика пробив у дальній кут воріт - 1:1.

Україна – Ісландія - Figure 2

На 84-й хвилині українці провели вражаючу комбінацію "віялом" з правого флангу, Циганков транзитом через Судакова доправив м'яч Мудрику, який з лінії карного майданчика вразив ворота Ісландії та вивів Україну вперед - 2:1.

На Євро-2024 команда зіграє у групі E. Суперники - Бельгія, Румунія та Словаччина. Чемпіонат Європи з футболу пройде з 14 червня по 14 липня у Німеччині.

Євро-2024

Кваліфікація. Фінал плей-офф

26 березня

Україна - Ісландія 2:1

Голи: Циганков, 54, Мудрик, 84 - Альберт Гудмундссон, 30Україна: Лунін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Бражко, Малиновський (Зінченко, 64), Судаков, Мудрик, Циганков (Таловєров, 88), Яремчук (Довбик, 72).

Україна – Ісландія - Figure 3

Ісландія: Вальдімарссон, Торарінсон (Фіннссон, 64), Гретарссон, Інгасон, Паульссон, Траустасон, Гаральдсон (Андерсон, 87), Торстейнссон (Еллертссон, 87), Гудмундссон, Гудмундссон, Гудйонсен (Оскарссон, 64).

Попередження: Малиновський, 42, Зінченко, 90+2 - Гаральдссон, 21, Інгасон, 57, Гудмундссон, 90

Виступи збірної України у відборі на Євро-2024

У стиковому матчі плей-офф кваліфікації Євро-2024 Україна 21 березня обіграла Боснію і Герцеговину (2:1), переможні м'ячі забили Роман Яремчук і Артем Довбик.

Українці розпочали відбіркову кампанію 26 березня 2023 року в Лондоні проти Англії. Під керівництвом в.о. головного тренера Руслана Ротаня наша команда поступилася з рахунком 0:2.

Україна – Ісландія - Figure 4

На червневі матчі Україну вивів Сергій Ребров, який розпочав роботу на чолі національної збірної з перемог над Північною Македонією (3:2) та Мальтою (1:0). 9 вересня Україна зіграла внічию 1:1 з Англією, а 12 вересня поступилась у Мілані Італії - 1:2.

14 жовтня наша команда у Празі переграла Північну Македонію -  2:0. 17 жовтня українські футболісти в гостях здолали Мальту - 3:1.

Україна в завершальному матчі групового раунду зіграла в Леверкузені внічию 0:0 з Італією. Команда Реброва набрала 14 очок та фінішувала у групі C третьою. Нашу команду, завдяки перемозі 2:1 у першому особистому матчі, випередили італійці, які також здобули 14 балів.

На першому місці з 20 пунктами залишилася Англія. Четвертою з 8 очками стала Північна Македонія. Мальта не набрала жодного бала.