Інтер Маямі з Кривцовим на виїзді мінімально обіграв Торонто у ...

3 години тому
Торонто – Інтер Маямі

Інтер Маямі у передостанньому турі регулярного чемпіонату МЛС мінімально обіграв на виїзді Торонто (1:0).

Херардо Мартіно випустив на гру експериментальний склад, залишивши головних зірок команди на лаві запасних. Ліонель Мессі, Луїс Суарес і Серхіо Бускетс вийшли по ходу другого тайму, суттєво пожвавивши гру.

Єдиний та переможний гол Інтера Маямі був забитий на третій компенсованій хвилині до другого тайму – Леонардо Кампана відзначився з передачі Луїса Суареса. До речі, 24-річний форвард через 11 місяців повернувся до збірної Еквадору – Себастьян Беккасесе викликав Кампану на матчі відбору до ЧС-2026 проти Парагваю та Уругваю.

Український захисник Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі Інтера Маямі та провів на полі всі 90 хвилин.

Нагадаємо, що після перемоги у минулому матчі над Коламбусом Крю (3:2) Інтер Маямі достроково виграв регулярний чемпіонат МЛС у Східній Конференції. На команду Херардо Мартіно чекає лише один матч, що залишився – 20 жовтня проти Нью-Інгленд Революшн, після чого Інтер Маямі чекатиме старту плей-офф.

МЛС. Регулярний чемпіонат

Торонто – Інтер Маямі – 0:1 (0:0)
Гол: Кампана, 90+3.

Інтер Майамі у передостанньому турі регулярного чемпіонату МЛС мінімально обіграв на виїзді Торонто (1:0).

Єдиний та переможний гол Інтера Майамі був забитий на третій компенсованій хвилині до другого тайму – Леонардо Кампана відзначився з передачі Луїса Суареса. До речі, 24-річний форвард через 11 місяців повернувся до збірної Еквадору – Себастьян Беккасесе викликав Кампану на матчі відбору до ЧС-2026 проти Парагваю та Уругваю.

Український захисник Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі Інтера Майамі та провів на полі всі 90 хвилин.

Нагадаємо, що після перемоги у минулому матчі над Коламбусом Крю (3:2) Інтер Майамі достроково виграв регулярний чемпіонат МЛС у Східній Конференції. На команду Херардо Мартіно чекає лише один матч, що залишився – 20 жовтня проти Нью-Інгленд Революшн, після чого Інтер Майамі чекатиме старту плей-офф.

Торонто – Інтер Майамі – 0:1 (0:0)