"Шахтар" насилу обіграв "Зорю" та не підпустив "Динамо" у ...

Шахтар – Зоря

"Гірники" пропустили першими, але здобули вольову перемогу.

"Шахтар" обіграв "Зорю" в заключному матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч на "Арені Львів" завершилася перемогою донецького клубу з рахунком 2:1.

Перший тайм поєдинку минув без забитих голів. На старті другої половини гри луганці несподівано вийшли вперед – на 50-й хвилині точним ударом відзначився Денис Антюх.

Однак підопічні Маріно Пушича зуміли переламати перебіг протистояння та здобути вольову перемогу. На 72-й хвилині рахунок зрівняв Егіналду, а на 87-й хвилині вирішальний гол забив Данило Сікан.

Догравала матч "Зоря" в меншості – на останній хвилині основного часу пряму червону картку отримав воротар луганців Олександр Сапутін, який вибіг за межі штрафного майданчика та в підкаті збив Сікана.

Огляд матчу "Шахтар" – "Зоря"

Перемога дозволила "Шахтарю" (58 балів) зміцнити своє лідерство в УПЛ – донеччани знову випереджають "Динамо" на 4 очки. "Зоря" (26 пунктів) залишилася на 11-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України "гірники" 27 квітня на виїзді позмагаються з ЛНЗ. Днем пізніше луганський клуб зіграє проти "Оболоні".

УПЛ: "Рух" не подужав "Минай", "Оболонь" із суперголом зіграла внічию проти "Металіста 1925" (відео)

"Динамо" у більшості розбило "Полісся" та підібралось до "Шахтаря" у чемпіонських перегонах (відео)

"Дніпро-1" не зумів обіграти "Верес" та вкотре втратив очки в УПЛ (відео)