Ющенко та Цуканов допомогли Шахтарю U19 розгромити ЛНЗ

2 години тому

У дев'ятому турі юнацької першості Шахтар U19 на Арсенал-Арені впевнено переміг ЛНЗ U19 - 4:0.

Донеччани вийшли вперед на 13-й хвилині, коли Решетніков розкішною передачею знайшов Ломагу, який ударом з льоту відкрив рахунок. Трохи часу знадобилося помаранчево-чорним, щоб подвоїти перевагу: Ющенко розігнав атаку правим флангом і, обігравшись із Тютюновим і Ломагою, завдав результативного удару.

Шахтар – ЛНЗ - Figure 1
Фото Террикон

Після перерви Шахтар U19 провів подвійну заміну, і на поле вийшли Шелекета та Сліпчук. Малюнок гри не змінився, і донеччани швидко конвертували свої можливості в забитий м'яч: Ющенко вдало змістився з флангу і, перебуваючи під опікою двох опонентів, влучив у правий кут воріт.

"Гірники" продовжували володіти ініціативою і забили ще раз. На 57-й хвилині Штефанко у штрафному збив Цуканова, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, і Віктор холоднокровно реалізував пенальті - 4:0.

Додамо, що наступну гру юнацького чемпіонату підопічні Олексія Бєліка проведуть після міжнародної паузи, 17 жовтня, з Колосом U19.

Шахтар U19 (Донецьк) - ЛНЗ U19 (Черкаси) - 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 Ломага (13), 2:0 Ющенко (17), 3:0 Ющенко (51), 4:0 Цуканов (58, пен.)