2 години тому
Шахтар – ЛНЗ

Share

У 9-му турі юнацької першості «Шахтар» U19 на «Арсенал-Арені» приймав ЛНЗ U19

Тренерський штаб «Шахтаря» U19 обрав такий стартовий склад: Кравець – у воротах, на флангах оборони вийшли Стрільчук і Решетніков, у центрі захисту діяли Гарабажій та Башмарін, у півзахисті розташувались Костриця, Тютюнов і Цуканов, на позиціях вінгерів вийшли Петрук та Ющенко, центрфорвард – Ломага.

Активний старт із голами Ющенка та Ломаги

«Гірники» від перших хвилин узялися атакувати володіння гостей і вже на 4-й хвилині мали відкривати рахунок: Станкович, програвши позицію в карному майданчику, пішов у підкат та збив Ющенка, за що арбітр призначив пенальті – Московченко відбив удар, а постріл Ломаги другим темпом влучив у стійку. Донеччани продовжили комбінувати й таки домоглися свого на 13-й хвилині, коли Решетніков розкішною передачею знайшов Ломагу, який ударом з льоту відкрив рахунок. Небагато часу знадобилося «оранжево-чорним», аби подвоїти перевагу: Ющенко розігнав атаку правим флангом і, обігравшись із Тютюновим та Ломагою, завдав результативного удару. У наступному епізоді воротам Московченка ударом зі стандартного положення загрожував  Цуканов – неточно. Після 25-ї хвилини гості зуміли відсунути гру від своїх воріт і організували декілька перспективних атак із завершальними ударами Кальчука (стійка) та Хамка – Кравець зафіксував м’яч. На 39-й хвилині тренерський штаб «Шахтаря» U19 здійснив подвійну заміну: замість Башмаріна й Костриці, які дістали ушкодження, на поле вийшли Данковський і Давиденко. Ближче до завершення тайму «гірники», контролюючи м’яч на половині поля суперника, могли збільшити перевагу, проте удар Ющенка прийшовся в голкіпера, а на прострільну передачу Цуканова не встиг зреагувати Петрук.

Гра першим номером

По перерві «Шахтар» U19 здійснив подвійну заміну, і на поле вийшли Шелекета й Сліпчук. Малюнок гри не змінився, і донеччани швидко конвертували свої нагоди у забитий м’яч: Ющенко вдало змістився зі флангу та, перебуваючи під опікою двох опонентів, поцілив у правий кут воріт. Опоненти відразу відповіли небезпечним ударом Лича – за сантиметри від стійки. «Гірники» продовжували володіти ініціативою та діяли небезпечніше в останній третині поля. На 57-й хвилині Штефанко в карному майданчику збив Цуканова, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, і Віктор холоднокровно реалізував пенальті. На 68-й хвилині тренерський штаб «Шахтаря» U19 посилив фланги атак замінами: на поле вийшли Желіба та Шакун. «Оранжево-чорні» не збавляли темпу й продовжували атакувати. На 71-й хвилині з-за меж карного майданчика пробивав Сліпчук (над ціллю), а пізніше чудовою нагодою не скористався Шакун, який ударом головою замикав націлену флангову подачу Шелекети (над поперечкою). У заключні хвилини ЛНЗ U19 намагався забити гол престижу, проте дисциплінований захист донеччан зберіг ворота недоторканими.

4:0 – «Шахтар» U19 впевнено перемагає ЛНЗ U19 на домашньому полі. Наступну гру юнацького чемпіонату підопічні Олексія Бєліка проведуть після міжнародної паузи, 17 жовтня, з «Колосом» U19. Зустріч у Ковалівці розпочнеться о 13:00.

«Шахтар» U19 (Донецьк) – ЛНЗ U19 (Черкаси) – 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 Ломага (13), 2:0 Ющенко (17), 3:0 Ющенко (51), 4:0 Цуканов (58, пен.)

Нереалізований пенальті: Ющенко (4, воротар)

«Шахтар» U19: Кравець, Решетніков, Гарабажій, Башмарін (Данковський, 39), Стрільчук (Шелекета, 46), Костриця (Давиденко, 39), Ющенко (Шакун, 68), Тютюнов, Ломага (Сліпчук, 46), Цуканов (к) (Гончар, 59), Петрук (Желіба, 68)