Четвертий арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса)

Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро)

Арбітр VAR – Володимир Новохатній (Черкаси)

Асистент арбітра VAR – Руслан Єрмоленко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу VAR – Михайло Овчар (Калуш)

“Шахтар”: Різник, Тобіас, Бондар, Франьїч, Педро Енріке, Криськів (Степаненко, 56), Бондаренко, Судаков (Марлон, 81), Зубков (Педріньйо, 56), Сікан (Траоре, 66), Кевін (Егіналду, 66).

Запасні: Фесюн, Швед, Азаров, Грам, Конопля, Невертон, Фарина.

Головний тренер – Маріно Пушич

“Карпати”: Кемкін, Саків, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко, Альварес, Підлепенець (Стеніо, 46), Чачуа (Рябов, 88), Бруніньйо (Шах, 46), Костенко (Тлумак Ю., 75), Устименко (Іґор Невес, 56).

Запасні: Кінарейкін, Кузик, Клименко, Векляк, Полегенько, Жан Педрозу.

Головний тренер – Владислав Лупашко

Голи: Зубков, 21, Бондаренко, 29, 39, 65, Сікан, 42 – Підлепенець, 24, Чачуа, 83.

Попередження: Криськів, 28, Педро Енріке, 64, Кевін, 66 – Мірошніченко, 90+2.

Момент на старті і стійка Судакова

На старті поєдинку карпатівці заволоділи м’ячем. На третій хвилині Пабло Альварес заробив небезпечний штрафний удар поблизу воріт “Шахтаря”. До виконання “стандарту” підійшов Денис Мірошніченко. Правий фулбек “зелено-білих” завдав прямого удару, однак Дмитро Різник парирував постріл. Першим на добиванні виявився Володимир Адамюк, але кіпер “гірників” врятував свою команду від пропущеного гола, перевівши м’яч на кутовий.

Згодом “Шахтар” додав агресії в атаці та на 11-й хвилині створив небезпечний момент. Георгій Судаков увірвався у воротарський майданчик, зблизився з Олександром Кемкіним і пробив з гострого кута – м’яч влучив у стійку. Невдовзі на ударній позиції опинився Артем Бондаренко, який атакував з протилежного флангу – Кемкін відвів загрозу.

Гольова половина тайму

На 21-й хвилині “Шахтар” відкрив рахунок. Кевін перевів м’яч праворуч на Олександра Зубкова, який сміливо пішов на Тараса Саківа та Володимира Адамюка і потужно пробив з гострого кута під поперечку – 1:0.

Відповідь “Карпат” була миттєвою. Денис Мірошніченко навісив від кутового прапорця, м’яч відскочив до Євгена Підлепенця, який найкраще зорієнтувався серед усіх футболістів у штрафному і впритул розстріляв ворота – 1:1. Однак невдовзі своїм шансом скористався “Шахтар”. Цього разу Зубков виступив у ролі асистента – Бондаренко отримав передачу від партнера і вразив ціль.

Під завісу тайму “гірники” забили ще раз. Дмитро Криськів відпасував Бондаренку, а той знайшов нагоду пробити в оточенні гравців “Карпат”. М’яч рикошетом від Амбросія Чачуа залетів у кут воріт. А через три хвилини донеччани забили ще раз. Вінісіус Тобіас навісив з правого флангу на голову Данилу Сікану, а той головою спрямував м'яч у сітку.

Третій м'яч Бондаренка і гол Чачуа

Львів'яни активно розпочали другу половину зустрічі, але конвертувати свою перевагу в небезпечні моменти не змогли. Натомість “гірники” гостро контратакували. Один із таких швидких випадів ледь не завершився взяттям воріт, проте Кевіну не вистачило влучності на завершальній стадії. На 65-й хвилині “Шахтар” збільшив перевагу. Судаков вивів Бондаренка віч-на-віч з голкіпером і той оформив хет-трик.

“Карпати” почали діяти розкутіше та організували кілька випадів на ворота “гірників”. Удар Іґора Невеса заблокували захисники, а постріл Чачуа пролетів над поперечкою. Пізніше головою бив Владислав Бабогло, та Різник виявився готовим до цього удару.

Проте на 83-й хвилині “зелено-білі” були винагороджені за наполегливість. Артур Шах прорвався правим флангом і викотив м'яч під удар Чачуа, котрий не залишив шансів голкіперу.

Турнірне становище/наступний тур

В активі “Карпат” залишається п'ять очок і проміжна дванадцята позиція. У наступному турі “зелено-білі” гостюватимуть в Одесі. Матч проти “Чорноморця” відбудеться у суботу, 21 вересня, о 13:00.