"Рома" втратила очки в дебютному матчі Довбика у Серії А ...

Рома

Римляни не зуміли обіграти "Кальярі" на старті чемпіонату Італії.

"Рома" українського форварда Артема Довбика на виїзді зіграла внічию з "Кальярі" в матчі 1-го туру італійської Серії А сезону-2024/25. Поєдинок завершився з рахунком 0:0.

У своїй дебютній грі за новий клуб 27-річний український форвард, який минулого сезону в складі "Жирони" став найкращим бомбардиром іспанської Ла Ліги, потрапив до стартового складу.

Артем провів на полі майже весь матч, лише на 90-й хвилині його замінив Стефан Ель-Шаараві.

Мав Довбик і кілька дуже хороших гольових моментів. На 80-й хвилині українець ударом головою влучив у поперечину після навісу від Пауло Дібали.

А через дві хвилини Довбик небезпечно пробив з-за меж штрафного майданчика, воротар господарів відбив перед собою, після чого Лоренцо Пеллегріні добив м'яч у ворота. Однак арбітр скасував гол через офсайд.

Загалом Довбик у дебютному матчі за "Рому" завдав трьох ударів по воротах, один з них – у поперечину.

Огляд матчу "Кальярі" – "Рома"

У другому турі Серії А підопічні Даніеле Де Россі 25 серпня приймуть "Емполі". Днем пізніше "Кальярі" вдома зіграє проти новачка елітного дивізіону "Комо".

"Манчестер Сіті" обіграв "Челсі" без Мудрика в центральному матчі першого туру АПЛ (відео)

"Шахтар" повернувся на переможну стежку, здолавши дебютанта УПЛ (відео)

"Мілан" під керівництвом екстренера "Шахтаря" насилу уникнув поразки на старті Серії А (відео)