Сергій Ребров: У матчі з Чехією усе вирішили наші помилки в ...

Ребров

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Чехії, який завершився у Празі поразкою (2:3), головний тренер національної збірної України Сергій Ребров дав пресконференцію.

Як повідомляє УАФ, наставник зазначив, що його команда програла через власні помилки, передає Укрінформ.

«Ми засмучені результатом, адже програли важливий для нас матч. Але я вдячний гравцям, вони намагалися врятувати поєдинок. У першому таймі Чехія була дуже агресивною, нам було важко створювати. У цьому матчі все вирішили помилки, яких ми припустилися в обороні. Навіть коли ми забиваємо два голи... Другий тайм був інтенсивний, цікавий, могли забивати більше. Програли через свої помилки.

Нині в нас нуль набраних очок. Яка мета збірної України тепер? Потрапити на чемпіонат світу. Ми можемо потрапити туди через кваліфікацію і через матчі Ліги націй. Поєдинки Ліги націй дуже важливі для нас. Я вдячний гравцям, вони сьогодні віддали все для перемоги. Я працюю зі збірною понад рік. За цей період, якщо не брати чемпіонат Європи, зустрічався з футболістами максимум три тижні. Тому це дуже важко. Упевнений, нам є над чим працювати. Будемо виправляти наші помилки», - сказав Ребров.

Як повідомляв Укрінформ, у першому поєдинку Ліги націй українська збірна програла албанцям - 1:2.