Дубль Дембеле приніс ПСЖ перемогу над Брестом

Четверта перемога парижан на старті Ліги 1

Усман Дембеле, фото - Getty Images

ПСЖ – Брест - Figure 1
Фото Новости спорта

ПСЖ переміг Брест в домашньому матчі четвертого туру Ліги 1 – 3:1.

В середині першого тайму Ромен Дель Кастійо реалізував пенальті та вивів Брест вперед. Парижани відігралися перед перервою зусиллями Усмана Дембеле.

У другій половині зустрічі Фабіан Руїс та Дембеле протягом двох хвилин забили два м’ячі та принесли перемогу парижанам.

ПСЖ продовжує йти без втрат у Лізі 1, випереджаючи на два очки Марсель та Монако. Брест залишився на 12-й позиції.

Наступного тижня команди проведуть перші матчі у Лізі чемпіонів. ПСЖ 18 вересня прийме Жирону Віктора Циганкова, а Брест 19 вересня зіграє зі Штурмом.

Ліга 1. 4-й тур

ПСЖ – Брест – 3:1 (1:1) Голи: Дембеле, 40, 74, Ф. Руїс, 73 – Дель Кастійо, 28, пен.

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com