Польща: Щенсни – Франковськи, Беднарек, Давидович, Ківіор – Петровськи, Сліш – Зеліннськи – Букса, Пьонтек

Запас: Булка, Скорупськи, Берешинськи, Пухач, Саламон, Валюкевич, Гросіцки, Модер, Романчук, Д. Шиманськи, С. Шиманськи, Укрбанськи, Левандовськи, Скурась, Свідерськи

Австрія: Пентц – Пош, Траунер, Лінгарт, Мвене – Зайвальд, Гріліш – Баумгартнер, Лаймер, Забітцер – Арнааутович

Запас: Гедль, Лінднер, Данилюк, Данзо, Кверфельд, Вьобер, Грюлль, Кайнц, Прасс, Шмід, Зайдль, Віммер, Ентруп, Грегорич, Вайман

Стадіон: «Олімпіаштадіон» (Берлін, Німеччина)

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’

Момент!

GtywПенц витягнув м'яч з лівої від себе дев'ятки після удару Залевськи зі штрафного метрів з 20!

Польща – Австрія - Figure 4

41’

Забітцер знову б'є дуже здалеку, летить мимо.

38’

Небезпечно!

Швидка атака вивела Забітцера на позицію в куті штрафного, той змістився праворуч, але влучив у захисника.

33’

Польща – Австрія - Figure 5

Гра заспокоїлася, тепер суперники ловитимуть один одного на помилках, але передусім дбатимуть про захист.

30’

ГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Після прострілу справа спершу Беднарек підхопив м'яч і пробив у захисника метрів з 10, відскок підхопив Пьонтек, змістився направо і влучив у правий нижній кут!

Польща – Австрія - Figure 6

27’

І знову Зелінськи повторив спробу десь із тієї ж позиції. Той же результат.

24’

Зелінськи пробив з далекої відстані і влучив у захисника.

22’

Польща – Австрія - Figure 7

Щесни рятує після виходу на ворота Арнаутовича, але там офсайд був.

20’

Спалах активності поляків продовжують розвивати, але без моментів.

18’

Момент!

Залевськи пілс якласної атаки і прстрілу справа бив у дотик, вийшло з лівого флангу штрафного десь на метр вище!

Польща – Австрія - Figure 8

16’

Після прострілу Забітцер пробував бити, але ледь покотив у руки воротарю.

13’

Забітцер навісив, оскільки австрійці атакують і хочуть розвинути успіх, але тепер навіс не вийшов.

9’

Польща – Австрія - Figure 9
ГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Після вкидання аута Мвене справа ідеально навісив і Траудер з кута воротарського майданчика головою відправив м'яч в ближню ліву дев'ятку.

8’

Австрійці атакують і знаходяться на половині поля поляків.

7’

Аранаутович в атаці заробив на собі фол.

Польща – Австрія - Figure 10

3’

Дальній удар Поша потрапив у захисника і прилетів до рук Щесни.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У п'ятницю, 21 червня, відбудеться поєдинок 2 туру групового етапу Євро-2024 в групі D, в якому гратимуть національні збірні Польщі та Австрії. Гра пройде в Берліні (Німеччина) на полі «Олімпіаштадіону», початок – о 19:00 за Києвом.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди програли свої перші матчі, тому на кону в цій грі стоїть дуже багато. Перемога залишить шанси на продовження боротьби на чемпіонаті Європи, а поразка зробить ці шанси якщо не нульовими, то мінімальними. Польща перед грою отримала серйозне підсилення, оскільки головна зірка команди Роберт Левандовськи відновився від пошкодження і готовий взяти участь в грі проти Австрії.