Ворскла стала другим фіналістом Кубка України, обігравши ...

4 Кві 2024

Полтавська Ворскла стала другим фіналістом Кубка України сезону-2023/24 та розіграє трофей із донецьким Шахтарем.

Полісся – Ворскла - Figure 1
Фото Факти ICTV

У півфінальному матчі турніру Ворскла мінімально обіграла житомирське Полісся. Гра відбулася на центральному стадіоні Житомира та завершилася з рахунком 1:0.

Як минув матч Полісся – Ворскла

Перший небезпечний момент у матчі створили гості в середині першого тайму, коли здалеку пробивав Руслан Степанюк. Але із цим м’ячем впорався голкіпер Полісся Денис Бойко.

Господарі поля відповіли двома небезпечними моментами, але в першому м’яч після удару Артема Шабанова пролетів над воротами, а в другому Пилип Будківський головою відправив кулястого в каркас воріт.

Натомість перед свистком на перерву полтавцям вдалося розмочити нулі на табло. Автором голу на 45-й хвилині став Сергій М’якушко, який зльоту пробив після скидки Руслана Степанюка.

Другий тайм минув особливо без небезпечних моментів. На 80-й хвилині команди залишили поле через повітряну тривогу, але згодом повернулися. Через хвилину після відновлення гри Полісся заробило пенальті, яке не зумів реалізувати Пилип Будківський.

А в компенсований час сітку воріт Павла Ісенка намагалися пробити головою Будківський, а потім Іван Петряк. Та фінальний свисток зафіксував перемогу полтавців – 1:0.

На стадії 1/8 фіналу Ворскла розгромила Металіст 1925 з рахунком 3:0, а у чвертьфіналі з таким же рахунком взяла гору над київською Оболонню.

Востаннє Ворскла грала у фіналі Кубку у 2020 році, коли поступилася Динамо в серії пенальті. Загалом для полтавського клубу це буде третя участь у фіналі Кубка України з футболу. У 2009 році вони завоювали трофей.

В іншому матчі півфіналу, що відбувся напередодні, Шахтар розгромив одеський Чорноморець з рахунком 4:1. Для донецького клубу це перший вихід у фінал Кубка України за п’ять років.

Фінал Кубка України з футболу сезону-2023/24 відбудеться 15 травня на стадіоні Авангард у Рівному.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.