У битві лідерів групи В азіатської зони відбору ЧС-2026 Південна ...

2 днi тому

У четвертому турі азіатського відбору чемпіонату світу-2026 зійшлися лідери групи В Південна Корея та Ірак.

Південна Корея - Figure 1
Фото Террикон

Матч вийшов багатим на голи. У першому таймі О Се-Хун відкрив рахунок. Але на початку другої половини Хуссейн відновив паритет. Потім корейці забили ще двічі, коли відзначилися О Хієон-Гіу та Лі Дже Сон. Сулака на п'ятій компенсованій хвилині скоротив відставання іракців, але врятуватися гостям не вдалося. Перемога Південної Кореї – 3:2, яка грала без свого лідера Сон Хін Міна.

Корейці з 10 очками очолюють групу В. У іракців на три пункти менше, і вони залишаються другим.

Чемпіонат світу. Кваліфікація. Зона Азії

Група В

Південна Корея - Ірак - 3:2 (1:0) Голи: Про Се-Хун, 41 (1:0), Хуссейн, 51 (1:1), Про Хієон-Гіу (2:1), Лі Дже Сон, 84 (3:1) , Сулака, 90+5 (3:2)