Олімпійські ігри-2024 – день 1: розклад і результати виступів ...

Олімпійські ігри-2024

В офіційно перший день змагань українці претендуватимуть на медалі у чотирьох видах спорту.

У суботу, 27 липня, на Олімпійських іграх-2024, які напередодні стартували в Парижі урочистою церемонією відкриття, будуть розіграні перші комплекти нагород.

В офіційно перший змагальний день Олімпіади-2024 розіграють 14 комплектів медалей у 8 видах спорту.

27 липня на Україна на Олімпійських іграх буде представлена у восьми видах спорту, в чотирьох з яких є можливість здобути нагороди. Загалом цього дня виступлять 26 українських спортсменів, а також свій другий матч зіграє збірна України з футболу,  яка на старті поступилася Іраку (1:2).

У цьому матеріалі розповідаємо, хто з українських олімпійців та коли змагатиметься 27 липня, а також в режимі онлайн публікуємо їхні результати.

Жирним виділено дисципліни, у яких українські спортсмени 27 липня боротимуться за медалі.

Розклад і результати виступів українців у перший день Олімпіади-2024 (27 липня)

Дзюдо. До 60 кг: Дільшот Халматов у першому раунді в овертаймі здолав Достона Рузієва з Узбекистану (1:0), в 1/8 фіналу поступився казахстанцю Єлдосу Смєтову (0:1).

Кульова стрільба. Пістолет, 10 м, кваліфікація: Павло Коростильов (12-те місце) та Віктор Банькін (11-те місце) не пройшли до фіналу.

Стрибки у воду. Синхронні стрибки, 3-метровий трамплін, фінал: дует Вікторія Кесарь та Анна Письменська посів сьоме місце з восьми команд з результатом 251,37 бала.

Фехтування. Джоан Фейбі Бежура: особиста першість, шпага: вибула в 1/16 фіналу, поступившись француженці Ауріан Малло-Бретон (13:14).

Фехтування. Влада Харькова: особиста першість, шпага: в 1/16 фіналу розгромила американку Маргеріту Вінценті Гуцці (15:6), в 1/8 фіналу позмагається з японкою Міхо Йошимурою (старт – о 15:10).

Фехтування. Олена Кривицька: особиста першість, шпага: в 1/16 фіналу здобула перемогу над Александрою Ндоло з Кенії (13:12), в 1/8 фіналу побореться проти Сяо Руєн з Канади (старт – о 15:35).

13:00. Теніс. Ангеліна Калініна: одиночний турнір, перше коло

13:30. Кульова стрільба. Пістолет, 10 м, кваліфікація: Олена Костевич показала 19-й результат та не пройшла до фіналу.

13:50. Академічне веслування. Парні четвірки, перший кваліфікаційний заїзд: Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Дарина Верхогляд та Анастасія Коженкова вийшли до фіналу, показавши другий результат – 6:20.09 хвилини. Фінал відбудеться 31 липня.

14:30. Теніс. Даяна Ястремська: одиночний турнір, перше коло

15:30. Велоспорт. Юлія Бірюкова: шосейний велоспорт, гонка з роздільним часом, фінал

16:00. Теніс. Марта Костюк: одиночний турнір, перше коло

16:00. Теніс. Людмила Кіченок / Надія Кіченок: парний турнір, перше коло

16:30. Спортивна гімнастика. Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Назар Чепурний, Ігор Радівілов, Радомир Стельмах: кваліфікація

17:00. Веслувальний слалом. Вікторія Ус: байдарка-одиночка, перший заїзд

18:00. Футбол. Україна – Марокко: другий тур

19:10. Веслувальний слалом. Вікторія Ус: байдарка-одиночка, другий заїзд

21:00. Настільний теніс. Соломія Братейко: одиночний турнір, 1/32 фіналу

22:30. Фехтування. Влада Харькова, Олена Кривицька: особиста першість, шпага, матч за "золото" (потенційно)