Аналіз другого тайму матчу "Олімпія" – "Полісся"

Розвиток подій у другому таймі

Перший тайм став основою для “Олімпії”, що дозволило команді швидко знайти ключ до воріт ФК Полісся у другій половині матчу. На 56-й хвилині Рауль Флоруч відкрив рахунок, відзначившись точним ударом у дальній кут воріт житомирян.

Олімпія – Полісся - Figure 1
Фото Перший житомирський інформаційний портал

Моменти і можливості

На 67-й хвилині “Олімпія” могла подвоїти свою перевагу: після потужного пострілу воротар ФК Полісся, Євген Волинець, відбив м’яч, проте він потрапив прямо до ніг суперника, який не зумів реалізувати шанс у порожні ворота.

Намагаючись змінити хід гри

З тиском з боку “Олімпії” захист ФК Полісся зазнавав значних труднощів. Тренер Імад Ашур вчасно вніс заміни, сподіваючись покращити ситуацію на полі. Однак до 80-ї хвилини зміни не дали бажаного результату. Житомиряни намагалися знайти слабкі місця в обороні суперника, проте їхні спроби виглядали несинхронно і неефективно, особливо при використанні флангів.

Завершення матчу та підсумки

Матч набув вирішального характеру у додатковий час, коли на 90+2 хвилині Діого Пінто успішно завершив контратаку “Олімпії”, скориставшись вільним простором. Таким чином, рахунок став 2-0 на користь словацької команди.

Матч-відповідь відбудеться 1 серпня.

Оцінка та причини поразки

Поразка з рахунком 2-0 стала результатом помилок у кінці матчу, коли гравці ФК Полісся кинулися в атаку, намагаючись зрівняти рахунок, але не встигли організувати захист. Ці помилки були зумовлені тим, що половина складу ФК Полісся складається з нових гравців, які тільки приєдналися до команди в літнє міжсезоння. Крім того, новий тренер Імад Ашур, який очолив команду наприкінці травня, не встиг ще повністю реалізувати свої ідеї та побудувати злагоджену гру. Це стало помітним у ході матчу