Квасниця отримує попердження за навмисний зрив атаки.

72’

Мишньов непогано пробивав з метрів 27-ми — Ледвій заволодів м'ячем.

71’

Момент у Олександрії!

Ледвій впевнено вийшов з воріт, та заблокував спробу Костишина завдати удару по воротам.

69’

Замість Карабіна на поле вийшов Клайвер.

69’

Товарницького випустили замість Дідика.

68’

Семотюк гратиме замість Притули.

64’

Мишньов вийшов на поле замість Ковальця.

64’

Замість Калюжного гратиме Шостак.

61’

«Олександрія» заробляє стандарт біля воріт «Руха».

60’

Ковалець фолить в атаці.

56’

Олександрія – Рух - Figure 2

Ледвій забрав м'яч після подачі з лівого флангу від Костишина.

55’

Замість Климчука вийшов Квасниця.

55’

Костишин гратиме замість Бєляєва.

54’

Климчук знову заробляє фол на собі. Цього разу порушив правила Мартинюк.

51’

Удар у виконанні Сича вийшов неточним.

50’

Гравці «Руха» вибивають м'яч з під ніг Безерри. «Олександрія» отримує право на кутовий.

47’

Єрмаков забирає м'яч у руки після прострілу справа.

46’

«Рух» одразу намагається атакувати, але після навісу з правого флангу, м'яч вийшов за лицьову.

Другий тайм розпочався!
Перший тайм завершено!

45’

Момент у Олександріі!

Калюжний непогано пробивав з метрів 18-ти, але над воротами.

43’

Климчук змістився у центр з правого флангу, та пробив — Єрмаков спокійно забрав м'яч у руки.

42’

«Рух» контролює м'яч на своїй половині поля.

38’

Кравченко виконував непоганий навіс з правого флангу, але у цьому моменті був зафіксований офсайд.

37’

Ковалець виконував непоганий удар — Ледвій зіграв надійно у цьому епізоді.

37’

«Олександрія» продовжує тиснути на свого суперника.

34’

Навіс від Карабіна вийшов неточним.

31’

Обидві команди намагаються зловити один одного на помилках.

25’

Філіппов після пасу Бєляєва завдавав удару з меж воротарської, але м'яч просвистів над правою дев'яткою.

21’

Підгурський змусив Ковальця сфолити на ньому.

19’

Бєляєв завдав удару по воротам, але у руки Ледвію.

16’

Момент!

Удар головою після кутового у виконанні Підгурського прийшовся вище воріт.

16’

Момент у Руха!

Притула чи то пробивав, чи то робив навіс, але «Олександрію» після зрізки Кампоса врятувала попереччина.

15’

«Рух» заробляє кутовий удар.

14’

Шабанов випередив Краснопіра у боротьбі за м'яч, та ще й заробив удар від воріт.

11’

М'яч після спроби Карабіна зробити подачу вийшов за лицьову.

10’

Кампос виконував закидання у штрафну — Ледвій впевнено забрав м'яч у руки.

9’

Удар у виконанні Калюжного був заблокований.

8’

Мартинюк виконув подачу на дальню стійку — гравці «Руха» вибили м'яч на кутовий.

7’

Безерра здорово прорався правим флангом, і зробив подачу, однак Бєляєву не вдалося акцентовано завдати удару по воротам головою.

5’

М'яч знаходиться у володінні гравців «Руха».

3’

Фол!

Смирний порушив правила у боротьбі з Климчуком.

2’

Беззера пробивав по воротам у межах штрафного майданчика — його удар був заблокований.

У суботу, 5 жовтня, відбудеться поєдинок 9-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Олександрія» зустрінеться з «Рухом». Матч пройде в Олександрії на стадіоні «Ніка», гра розпочнеться о 15:30.

«Олександрія» набрала 19 очок і посідає друге місце у чемпіонаті, поступаючись «Динамо» лише за різницею забитих і пропущених. Минулого туру «містяни» на виїзді мінімально перемогли «Кривбас» з рахунком 1:0. «Рух» також на старті сезону видав непогану серію, здобувши 9 очок у 4 матчах, однак останні 3 гри команда ділила очки зі своїми суперниками і зараз з 12 очками посідає шосту сходинку в таблиці. Минулого туру, підопічні Віталія Пономарьова розписали мирову з «Колосом» (0:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» - «Рух».