Керфельд на кутовий перевів простріл ван де Вена з лівого флангу.

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через шість хвилин.

88’

Нідерланди – Австрія - Figure 4

Контроль м'яча від Нідерландів на чужій половині.

86’

МОМЕНТ! Гертрейда з правого флангу подав до центру штрафного, де в падінні бив Веггорст, але поцілив над воротами.

84’

Гакпо з лівого флангу виконав подачу над воротами.

83’

ОФСАЙД! Удар із гострого кута на лівому фланзі штрафного від Баумгартнера пролетів повз воротаря в ближній, але був до цього в офсайді.

81’

Нідерланди – Австрія - Figure 5

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Забітцер отримав передачу Баумгартнера до лівого флангу штрафного, після чого пробив над головою воротаря.

78’

Арнаутовича замінили на Грегорича.

75’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Депай у центрі штрафного отримав скидання від Веггорста подачі з лівого флангу, після чого пробив у правий кут.

73’

Нідерланди – Австрія - Figure 6

Пішли подачі від Нідерландів до чужого штрафного.

71’

Малена замінили на Веггорста.

68’

Утримання м'яча від Австрії на власній половині.

66’

Вейналдума випустили замість Рейндерса.

66’

Нідерланди – Австрія - Figure 7

Ван де Вена вийшов замість Аке.

64’

Керфельд гратиме замість Грілліча.

64’

Лаймера випустили замість Віммера.

61’

Якісь проблеми із замінами Австрії.

59’

Нідерланди – Австрія - Figure 8

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шмід у падінні головою замкнув подачу з лівого флангу штрафного від Грілліча з лицьової.

58’

Потоптався по ногах Малену Віммер у центрі поля.

56’

Команда Кумана неначе прокинулась нарешті.

53’

МОМЕНТ! Ван Дейк на ближній головою завершив подачу кутового з лівого флангу, але від спини Віммера м'яч полетів над воротами.

50’

Нідерланди – Австрія - Figure 9

Мален випустив м'яч за лицьову під час просування правим флангом атаки.

47’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сімонс зіграв до лівого флангу штрафного на Гакпо, а той пробив у дальній кут.

45’

Пас Забітцера правим флангом атаки на кутовий перевів Аке.

45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

41’

Нідерланди – Австрія - Figure 10

Схаутен із прострілу з правого флангу від Малена пробив у суперника.

40’

Лінгарт на правому фланзі оборони збив Гакпо.

38’

МОМЕНТ! Удар від Забітцера з лівого флангу здалеку полетів під ліву стійку, але Вербрюгген парирував.

35’

Веермана вже поміняли на Сімонса.

33’

Нідерланди – Австрія - Figure 11

Віммер попереджений за те, що наступив на ногу Гертрейді на лівому фланзі оборони.

32’

Пош вдарив Депая по ногах на правому фланзі оборони.

30’

Удар Забітцера з лівого флангу штрафного блокували на захисники.

28’

Чергова порція контролю м'яча від Австрії в центрі поля.

26’

Рейндерса в центрі поля поклав на газон Віммер.

Нідерланди – Австрія - Figure 12

23’

МОМЕНТ! Рейндерс передачею з центру поля вивів Малена на побачення з воротарем, але той пробив повз праву стійку.

22’

Нідерландці намагаються тиснути на чужій половині.

20’

Просто не відчуває сьогодні суперників Австрія.

18’

Контроль м'яча від Нідерландів у центрі поля.

16’

Нідерланди – Австрія - Figure 13

Гертрейда віддав м'яч Віммеру на правому фланзі оборони, після чого сфолив проти суперника.

14’

МОМЕНТ! Удар у Рейндерса в центрі штрафного в дотик на завершення передачі з лівого флангу не вийшов, тому м'яч полетів повз дальню стійку.

12’

Якийсь дуже цікавий фінт від Веермана на лівому фланзі атаки, але м'яч фактично втратив.

10’

Стрибає м'яч біля центральної лінії поміж гравцями обох команд.

8’

Дивимось за спробами Нідерландів щось вигадати у відповідь.

Нідерланди – Австрія - Figure 14

6’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мален на ближній стійці примудрився зрізати простріл Прасса з лівого флангу в сітку власних воріт.

6’

Вербрюгген на межі воротарського забрав навіс Арнаутовича з правого флангу.

4’

Нідерландці незвично пасивні на початку матчу.

2’

Не було завершення в прострілу Прасса з лівого флангу.

1’

Нідерланди – Австрія - Figure 15

Австрія на початку гри захопила м'яч.

У вівторок, 25-го червня, відбудеться поєдинок 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи D, у якому змагатимуться Нідерланди та Австрія. Матч пройде в Берліні (Німеччина), на полі стадіону «Олімпійський стадіон», початок о 19:00.

У цій групі все зрозуміло з командою на останній сходинці турнірної таблиці, Польщею, і абсолютно нічого незрозуміло щодо долі трьох інших збірних. Швидше за все, Франція обіграє в останньому турі поляків і, можливо, забере собі першу сходинку з необхідною перевагою за статистикою над Нідерландами. А ось де фінішують самі футболісти Рональда Кумана – велике питання. Австрія вже виконала завдання мінімум, а зараз може і на більше замахнутися. Фанатам збірної України, що цікаво, поразка «ораньє» в перспективі невигідна.

Нідерланди – Австрія - Figure 16

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Нідерланди – Австрія.

Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 25 червня 2024, 12:33

Нідерланди – Австрія - Figure 17

Чемпіонів Євро-1988 нерідко називають Oranje («помаранчеві») чи Uurwerk oranje («заводний апельсин»)

Футбол | 25 червня 2024, 00:44