Лукаку приніс Наполі перемогу над Комо, Верона перемогла ...

24 години тому
Наполі – Комо

Сьогодні, 4 жовтня, відбулися два поєдинки в межах 7 туру італійської Серії А сезону-2024/25.

В матчі-відкритті туру Наполі впевнено переграв дебютантів чемпіонату Італії – Комо. Господарі вийшли вперед вже на першій хвилині, після передачі Ромелу Лукаку відзначився Скотт Мактоміней. Гості відповіли під завісу першого тайму.

Проте вже на початку другої 45-хвилинки Наполі отримало право на пенальті, яке впевнено реалізував Лукаку. А під завершення поєдинку бельгієць віддав ще одну гольову передачу.

Чемпіонат Італії – Серія А

7 тур, 4 жовтня

Наполі – Комо 3:1 (1:1)

Голи: 1:0 – 1 Мактоміней, 1:1 – 43 Стрефецца, 2:1 – 53 Лукаку (пен.), 3:1 - 86 Нерес

У другому поєдинку ігрового дня Верона здійснила камбек у матчі з Венецією. "Грифони" пропустили вже на третій хвилині, але дуже швидко змогли відповісти своїм голом. Долю зустрічі вирішив автогол воротаря Венеції Єссе Йоронена менш ніж за 10 хвилин до кінця основного часу.

Верона – Венеція 2:1 (1:1)

Голи: 0:1 – Орістаніо 3, 1:1 – Тенгстедт 9, 2:1 – Йоронен (автогол) 81

Завдяки сьогоднішній перемозі над Комо Наполі набрав 16 очок та закріпився в ролі лідера Серії А. У найближчого переслідувача, Ювентуса, 12 балів та гра в запасі.