МЮ видав неймовірний камбек з Астон Віллою, Хойлунд вперше ...

27 Гру 2023
Мю

«Манчестер Юнайтед» у матчі чемпіонату Англії обіграв «Астон Віллу» з рахунком 3:2. Хоча все йшло до чергового фіаско МЮ, який у чотирьох останніх зустрічах у всіх турнірах тричі програв та зіграв унічию, а також не забив жодного голу.

«Астон Вілла» у першому таймі двічі забила після стандартів і, здавалося, досить спокійно веде матч до перемоги.

Проте у другому таймі МЮ пішов на камбек. Спочатку дубль зробив Гарначо (ще один його гол не зарахували), а переможний м'яч оформив Расмус Хойлунд. Для форварда це перший гол в АПЛ.

Команда тен Хага набирає 31 пункт і піднімається до топ-6, бірмінгемська команда з 39 очками залишається 3-ю.