Бенфіка Трубіна програла, Онана врятував МЮ: 3-й тур ЛЧ

Трубін Трубін пропустив, Онана відбив пенальті на останніх секундах Фото: Gettyimages.com

Матчі ЛЧ у вівторок пройшли у чотирьох групах

У вівторок, 24 жовтня, у Лізі чемпіонів розпочались поєдинки третього туру групового етапу. Свої поєдинки зіграли команди груп А, В, С та D. Манчестер Юнайтед здобув перші очки, Бенфіка зазнала третьої поразки, а Реал та Баварія йдуть без втрат.

В чотирьох групах Ліги чемпіонів команди вже подолали екватор. Потроху окреслюється коло лідерів та аутсайдерів.

Група А

У матчі Галатасарай – Баварія Коман вивів команду гостей вперед на 8-й хвилині. Ще до перерви Ікарді ударом з одинадцятиметрової позначки рахунок зрівняв. Втім досягти позитивного результату турецькій команді не вдалося. Кейн відзначився на 73-й хвилині, а Мусіала через 6 хвилин встановив остаточний рахунок на користь чемпіона Німеччини.

Манчестер Юнайтед програв два попередні поєдинки, тож відступати команді було вже нікуди. Копенгаген теж прагнув здобути очки і чинив господарям запеклий супротив. Захисник Манчестер Юнайтед Гаррі Магуайр відкрив рахунок на 72-й хвилині. У Копенгагена був чудовий шанс врятуватись від поразки. Команда заробила пенальті, але Онана на 90+7-й хвилині відбив удар. І відразу пролунав фінальний свисток.

Галатасарай – Баварія 1:3;
Голи: Ікарді, 30 (пенальті) – Коман, 8, Кейн, 73, Мусіала, 79. Манчестер Юнайтед – Копенгаген 1:0;
Гол: Магуайр, 72.

Бенфіка Трубіна програла, Онана врятував МЮ: 3-й тур ЛЧ 1

Турнірна таблиця групи А

Група В

ПСВ повів в рахунку у матчі з Лансом після голу Бакайоко на 54-й хвилині. Господарі відігрались, але вирвати перемогу не змогли.

Осічкою лідера скористався Арсенал. Англійський клуб у гостях здолав Севілью і вийшов на перше місце у групі. Олександр Зінченко весь матч провів у резерві Арсенала.

Ланс – ПСВ 1:1;
Голи: Ельє Ваї, 65 – Бакайоко, 54. Севілья - Арсенал 1:2;
Голи: Гудель, 58 - Мартінеллі, 45+4, Жезус, 52.

Бенфіка Трубіна програла, Онана врятував МЮ: 3-й тур ЛЧ 2

Турнірна таблиця групи В

Група С

Фаворити групи синхронно здобули перемоги. Проте легкими вони не були. Наполі здолав Уноін Берлін завдяки єдиному голу Распадорі на 65-й хвилині.

Мадридський Реал на виїзді обіграв португальську Брагу. На голи Родріго та Беллінгема господарі відповіли влучним ударом Джало. Андрій Лунін спостерігав за матчем з лави запасних Реала.

Уноін Берлін – Наполі 0:1;
Гол: Распадорі, 65. Брага – Реал Мадрид 1:2;
Голи: Джало, 63 – Родріго, 16, Беллінгем, 61.

Бенфіка Трубіна програла, Онана врятував МЮ: 3-й тур ЛЧ 3

Турнірна таблиця групи С

Група D

Анатолій Трубін матч проти Реала Сосьєдад розпочав в основі. Український голкіпер декілька разів врятував свою команду, але на 63-й хвилині все ж пропустив. Гол став вирішальним. Бенфіка програла третій матч і ускладнила задачу виходу з групи.

В іншому матчі міланський Інтер здолав РБ Зальцбург. Інтер набрав 7 очок і разом з Реал Сосьєдад очолює турнірну таблицю.

Бенфіка – Реал Сосьєдад 0:1;
Гол: Браїс Мендес, 63. Інтер – РБ Зальцбург 2:1;
Голи: Алексіс Санчес, 19, Хакан Чалханоглу, 64 (пенальті) – Оскар Глух, 57.

Турнірна таблиця групи D

Розклад матчів 25 жовтня

У середу, 25 жовтня, поєдинки третього туру групового етапу пройдуть у ще чотирьох групах. Матч Барселона - Шахтар розпочнеться о 19:45 за київським часом. Інформатор проведе текстовий онлайн-репортаж про цю зустріч.

19:45. Барселона - Шахтар; 19:45. Феєнорд - Лаціо; 22:00. Антверпен - Порту; 22:00. Ньюкасл Юнайтед - Боруссія Д. 22:00. ПСЖ - Мілан; 22:00. РБ Лейпциг - Црвена Звезда; 22:00. Селтік - Атлетіко; 22:00. Янг Бойз - Манчестер Сіті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.