Монако – Барселона – 1:2 – відео голів та огляд матчу Ліги ...

13 годин тому
Монако – Барселона

Каталонський гранд уже на 10-й хвилині залишився в меншості. Тер Штеген віддав неоковирний пас Еріку Гарсії, і той був змушений грубо фолити проти Мінаміно. Суддя Ліндхут показав півзахиснику пряму червону. Це найшвидше вилучення для "блаугранас" в історії їхніх виступів у Лізі чемпіонів.

Монако скористався чисельною перевагою за 5 хвилин. Акліуш прийняв м'яч на правому фланзі, позбувся двох опікунів і пробив у ближній кут. На 28-й хвилині Ламін Ямал відновив паритет – дебютний гол вундеркінда каталонців у Лізі чемпіонів.

На екваторі другого тайму Монако Іленіхена вивів Монако вперед, встановивши остаточний рахунок у цій зустрічі. 2:1 – каталонці сенсаційно поступаються. До слова, це перша поразка Барселони на чолі з Гансом-Дітером Фліком.