"Металіст 1925" подужав "Ворсклу" в гольовій перестрілці та ...

Металіст 1925 – Ворскла

Харківський клуб здобув першу перемогу 2024 року, перервавши багатоматчеву безвиграшну серію.

"Металіст 1925" здолав "Ворсклу" в поєдинку 27-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч на стадіоні "Лівий берег" у Києві завершилася з рахунком 3:2.

На 26-й хвилині харків'ян вивів уперед Микита Безуглий, полтавці через шість хвилин відповіли м'ячем Ібрагіма Кане.

Проте на перерву команда Віктора Скрипника все одно пішла за переваги в рахунку – на 39-й хвилині відзначився Артем Габелок.

У другому таймі "Металіст 1925" забив ще один гол – на 79-й хвилині пенальті реалізував Дмитро Юсов.

"Ворскла" скоротила відставання в компенсований час – на 90+4-й хвилині Руслан Степанюк завдав влучного удару з пенальті. Однак врятуватися від поразки підопічні Сергій Долганського не змогли.

Огляд матчу "Металіст 1925" – "Ворскла"

Для "Металіста 1925" це перша перемога 2024 року в УПЛ. Харківський клуб перервав свою 14-матчеву безвиграшну серію в чемпіонаті України. До цього харків'яни востаннє перемагали ще 5 листопада в грі з "Чорноморцем" (2:1).

"Металіст 1925" (22 очки) залишив зону прямого вильоту з УПЛ, піднявшись на 14-те місце. "Ворскла" (30 балів) залишилася на восьмій сходинці.

"Оболонь" здолала ЛНЗ і поліпшила свої шанси на збереження прописки в УПЛ (відео)

"Олександрія" та "Рух" розійшлися бойовою нічиєю у стартовому матчі 27-го туру УПЛ (відео)

"Реал" без Луніна здобув розгромну перемогу та впритул підібрався до чемпіонства в Ла Лізі (відео)