«Верес» без проблем пройшов до 1/8 Кубка України ...

21 день тому

Рівненський «Верес» після перемоги над харківським «Металістом 1925» у третьому попередньому етапі Кубка України – 4:0 – пройшов до 1/8 розіграшу змагань.

Металіст 1925 – Верес - Figure 1
Фото 7 днів

Вже у перші десять хвилин гри рівняни зробили вагому заявку на успіх. Спочатку відзначився бразилець Луан Кампос, який вперше вийшов у стартовому складі команди. Він «втік» від Василя Кравця і пробив повз голкіпера Олега Мозіля – 0:1. Перший гол Луана за рівненську команду.

Ще за три хвилини Руслан Степанюк пробив метрів з двадцяти п’яти точно в кут «харківських» воріт – і вже 0:2.

Після такого початку номінальні господарі (матч проходив на столичному стадіоні «Лівий берег») не змогли налагодити конструктивної гри. А «вересівці» до перерви мали ще принаймні кілька можливостей збільшити перевагу.

Після відпочинку тайму харків’яни спробували організувати атакуючу гру, але  – безрезультатно. Натомість рівняни забили ще двічі. Микола Гайдучик скористався помилкою Василя Кравця легко переграв голкіпера суперників після виходу сам на сам – 0:3! А завершив добивання «металістів» Владислав Шарай. Отож, 4:0 – і «Верес» продовжує боротьбу за кубок.