Манчестер Юнайтед на своєму полі вирвав перемогу над ...

Манчестер Юнайтед на своєму стадіоні обіграв Брентфорд із рахунком 2:1 у рамках восьмого туру англійської Прем’єр-ліги.

Перший гол у матчі був забитий у середині першого тайму – після серії помилок господарів поля відзначився Матіас Йенсен. Після перерви Червоні дияволи довгий час не могли відігратися, а наприкінці гри гол Манчестер Юнайтед скасували через офсайд. А у компенсований час Скотт Мактоміней зробив дубль і приніс своїй команді перемогу.

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк традиційно провів весь матч своєї команди у запасі.

Після цієї гри Манчестер Юнайтед набрав 12 очок та перемістився на 9-е місце у турнірній таблиці АПЛ. Брентфорд займає 14-у позицію.

У наступному турі чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед гратиме проти Шефілд Юнайтед, а Брентфорд зіграє з Бернлі.