АПЛ. Манчестер Сіті – Вулвергемптон 5:1. Бенефіс нападників ...

Манчестер Сіті – Вулвергемптон

Англійська Прем’єр-ліга, 36-й тур

“Етіхад” (Манчестер)

Головний арбітр: Крейг Поусон

Матч першого кола завершився перемогою “Вулвергемптона”. Сьогодні очікувалося, що “Манчестер Сіті” у поточній турнірній ситуації не дасть повторитися цьому результату. Сталося все, як гадалося.

До перерви “містяни” просто змели суперника. “Вулвергемптон” не завдав у першому таймі жодного удару у бік воріт Едерсона. “Сіті” теж багато не бив. Причиною цього стало те, що підопічні Гвардіоли хотіли вийти саме на найбільш вигідну позицію. В одному з таких моментів на 11 хвилині Гвардіол пробив, але Аїт-Нурі влетів у нього. Арбітр вказав на точку, а Голанд вирок реалізував.

Згодом Ерлінг мав шанс забити головою – Са потягнув. А на 35 хвилині португальський голкіпер уже нічого не вдіяв проти удару норвежця з другого поверху. У компенсований час Голанд ще й хет-трик оформив ударом з пенальті, котре сам і заробив. Власне, переможець зустрічі вже і відомий.

Erling Haaland makes it 2️⃣!

Rodri plays a lofted ball towards the back post, and Haaland's leaping header back across goal goes in ????#MCIWOL pic.twitter.com/BbXBM1A5Ji

— Premier League (@premierleague) May 4, 2024

Не те щоб “Сіті” на другий тайм вийшов розслабленим, адже вже на 50-й хвилині Фоден класно пробив у площину, але провал в обороні господарів все-таки стався. Погано зіграв на виході Едерсон під час подачі з флангу: скинув прямо на Хвана. Кореєць момент реалізував, забивши у другому матчі поспіль. Цей удар став єдиним у площину від гостей за увесь поєдинок.

Минуло близько хвилини, як господарі знову повернули різницю в три м’ячі. Круглий від Едерсона транзитом через Фодена дійшов до Голанда. Ерлінг свій шанс реалізував. Покер для норвежця і відрив в п’ять голів від Палмера і Ісака у рейтингу бомбардирів АПЛ. Схоже, Ерлінг гарантував собі другу Золоту бутсу чемпіонату Англії поспіль.

???? @ErlingHaaland extends his lead in the race for the @Castrol Golden Boot with his four-goal performance against Wolves! pic.twitter.com/Uo7Cmk8kst

Голанд ще хотів забити, прагнув цього. В одному з моментів Са видав неймовірний сейв після удару нападника. А на 83 хвилині Гвардіола його замінив. Ерлінг був не надто задоволений. На полі з’явився Альварес, котрому вистачило дві хвилини для голу. Аргентинець ідеальним ударом у правий кут поставив крапку у цьому матчі.

Гонка за “Арсеналом” продовжується. “Сіті” все ще поступається “канонірам” одним заліковим пунктом, але має ще один матч у запасі. Фінальний відрізок – найбільш цікавий. Але не для “Вулвергемптона”, адже підопічні О’Ніла жодних турнірних завдань уже, скоріше всього, не мають.

Saturday wins for both @Arsenal and @ManCity ✅@LFC are in need of a result when they meet Spurs tomorrow ???? pic.twitter.com/fttV5Oszt3

“Манчестер Сіті” – “Вулвергемптон” 5:1

Голи: Голанд 12, 35, 45+3, 54, Альварес 85 – Хван Хі Чхан 53

Манчестер Сіті: Едерсон – Вокер, Аканджі, Аке (Стоунс 69), Гвардіол – Родрі – Сілва (Доку 80), Де Брюйне (Нунес 79), Ковачич, Фоден (Гріліш 80) – Голанд (Альварес 83)

Вулвергемптон: Са – Семеду, Кілман, Тоті, Буену У. (Буено С.) – Гомеш, Леміна, Траоре – Хван (Чірева 87), Кунья (Сарабія 76), Аїт-Нурі

Попередження: Леміна 41, Семеду 45+2 – Траоре 64, Гомеш 66