Лунін став героєм серії пенальті з "Ман Сіті" та вивів "Реал" до ...

13 днів тому

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У першій грі у Мадриді було зафіксовано нічию 3:3. На матч-відповідь український голкіпер "Реалу" Андрій Лунін знову вийшов у стартовому складі. На 12-й хвилині він розпочав результативну атаку, яку точним ударом завершив Родріго.

Ман Сіті Реал - Figure 1
Фото espreso.tv

"Манчестер Сіті" відігрався на 76-й хвилині - забив Кевін Де Брюйне, який перевів гру в овертайм.

У додатковий час команди голів не забили і переможець визначався у серії післяматчевих одинадцятиметрових. Їх краще виконав "Реал". Андрій Лунін відбив два пенальті від Бернарду Сілви та Матео Ковачіча та допоміг мадридцям вийти до півфіналу.

У "Реала" одинадцятиметрові реалізували Джуд Беллінгем, Лукас Васкес, Начо та Антоніо Рюдігер. Схибив Лука Модріч.  У "Сіті" з позначки відзначилися Хуліан Альварес, Філ Фоден та голкіпер Едерсон.

"Манчестер Сіті" програв "Реалу" та склав повноваження переможця Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу. Повторний матч

17 квітня

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Реал" (Іспанія) 3:4 по пен. (1:1, 0:0 - дод. час)

Голи: Де Брюйне, 76 - Родріго, 12

Перша гра - 3:3

16 квітня у повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів іспанська "Барселона" у меншості програла французькому ПСЖ 1:4 та вилетіла з турніру.  Також у вівторок дортмундська "Борусія" переграла на своєму полі мадридський "Атлетико" 4:2 та вийшла до півфіналу.  17 квітня німецька "Баварія" перемогла у Мюнхені англійський "Арсенал" 1:0 та стала третім півфіналістом головного єврокубкового турніру.